Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiulymas Serverui.

Nedas

  

7 balsai

  1. 1. Ar reikia daugiau namų?

    • Taip
      2
    • Ne
      5

Rekomenduojamas pranešimas

Sūlau padaryti daugiau namu ir pigesnius nes pvz yra naujoku kurie nori namo ir yra žmonių kuri parduoda bet kaino nelogiškos yra ir aš esu dar naujokas ir noriu namo bet neturiu tiek pinigu kad ji nusipirkčiau o taupytis 600k kad nusipirkti nama tai neapsimoka...

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prabalsavau prieš.Kodėl?Tu logiškai pagalvok,kas būtų jeigu kiekvienas naujokas gautu serveryje visko ko nori?Būtų nebe padorus servas,o su*cenzūra*a masofkė,freeroomas.Namų ir taip pakankamai yra,jų daugiau tikrai nereikia.O kas negerai su jų sumom?Pagal mane sumos yra geros,nes kai perki baldus ir visą kitą reikia pakloti nemažai pinigų.

Jei esi naujokas nebandyk pakeisti serverio į blogąją pusę.

Dirbk,dirbk ir dar kartą dirbk ir užsidirbsi savo išsvajotam namui pinigų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš irgi prieš, kaip tik yra neįdomu viska gauti, taupytis gal irgi nėra vienas iš įdomiausiu dalykų,tačiau sutaupęs  tikrai geras jausmas būna, kad tu pasiekei ta tikslą o taupyti 600k kaip tu sakai nėra taip sunku, tau tereikia įsidarbinti į darbą su pakvietimu, premijos,algos,uždarbis į minute, veliau nusipirkti verslą, o tada jau ir namas,tad iš karto visko norėti yra blogai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.