Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.4.1] Patvarkymas ir įdėją ''DPD'' firmai.

Dwayne Bond

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dwayne_Bond

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Mechanikų dalių išsikrovimo patvarkymas : Dabar mechanikų dalys reikia išsikrauti ant kelio, nors kitus dalykus reikia išsikraut prie pastato, tad pasiulymas : edbff5f72796d0cbb0a954b121c7b7804.png 
kad išsikrovimas būtų čia mechanikų dalys :27430463f66b8a30981c9f0daed136f8451.png
2. Pasiūlymas ''DPD'' 4 firmos rangui įdėti tokia transporto priemone
:
28abc0e112a764c935a9681102a81326379.jpg
 na nes ''DPD'' firma turi lėtas transporto priemones, na o 4 rango transporto priemonė būtų šiek tiek greitesnė.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naudingas DPD darbui.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Jau įkėliau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Su pirma įdėja apskritai nesutinku , nes tai mum tai irgi reikia vežti mašinas į KMA. Na su Antra įdėją tai kadangi nedirbu , bet manau

1 įdėja - prieš

2 įdėja - už

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš išviso pagalvočiau ir parašyčiau jog padarytu tikroviškiau, dpd pasikrauna baldus tarkim baldai ant ranku ir nesi prie savo furgonu, pasikrauni ir varai iškrauni,funkcijos taip pat kaip ir iškrovimo, tik iejus i pastata reik ta balda surast kur reik padet su Y komanda, padedi. Ir viskas, pasipildo vienetu +1.

 

Bet jei tingėtu taip kaip aš pasiūlau padaryt, aišku aš už bet mano idėja būtų tikrai viršunėje, už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1. Aš už, nes važinėju pro ten žiūriu ant kelio 3d tekstas galvoju wtf, jo geriau būtų prie pastato.
2. 4 rangui tikrai
už, nes tie busikai tikrai nelabai, o šį transporto priemonė tikrai tiktu dpd firmai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepasakiau verdikto del masinos, ideja gan nebloga taciau kiek zinau sitas serveris linksta i realybe, praktiskai nemaciau jokios firmos kur vazinetu su tuo vadinamu dzipu, nebent misku uredijos darbuotojai. Jei idetu masina dar viena tai tik sita. Vehicle_459.jpg

Sorry del klaidu, rasau per mobiluji telefona.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirma idėja už, antroji idėja prieš.. Pagalvokit, jūs vežiojat krovinius kuriuos turit pristatyti iš taško A į tašką B, per tą kelionę jūs privalote kuo mažiau apgadinti vežamą krovinį, tad tas pasirinktas džipas yra netinkamas, krovinių vežiojimui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.