Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

♦TheGamingMonte♦

Jack Montecarlo

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi mielieji ir mielosios, noriu jums pristatyti savo projektą kurį esu neperseniausiai atidaręs, tai nėra samp serverio projektas ar kitų žaidimų projektas, todėl čia ir nesiskaito kaip reklamuočiau kitus serverius.

 

Kas yra TheGaming Montė?: Tai yra facebook/youtube gaming kanalas kuriame aš darau video "review'us" arba komentarus apie žaidimą kurį žaidžiu. 

 

Kodėl aš tai darau?: Šiuo dalykėliu užsiimti nusprendžiau nes noriu parodyti koks yra žaidimas kitiem žmonėms kurie nenori pikrit to žaidimo arba domisi tuo žaidimu kurį nori nusipirkti arba kurio "nepaneša" kompiuteris. 

 

Kuo šis kanalas yra išskirtinis?: Šis kanalas kaip ir daugeliu mūsų "geimerių" yra išsiskiriantis tuo kad aš kaip ir visi kiti tiesiog noriu praleist gerai laiką ir stengiuosi jums pakelti nuotaikas arba užimti jūsų laisvą laiką jei jūs neturi kuo užsiimti.

 

Ar yra Facebook fanų puslapis?: Taip, yra. Facebook fanų puslapis yra sukurtas tiem kurie nenoriu žiūrėti youtubės kanale ir ieškoti tam tikrų video, todėl viskas būna sukelta ir tenais. 

 

971294_1422848494633743_589071859_n.png?

 

Kaip ir minėjau, šiuo metu nėra labai daug video pristatymų apie žaidimus, bet jūs. BŪTENT JŪS man padedate plėstis ir esu labai dėkingas jeigu palaikote mane. 

 

Būtų malonu jei pareklamuotūmėte mane, kad man būtų didesnė motyvacija kilti tolyn ir siekti jūsų dėmesio vis labiau. 

Man būtų išties malonu jei paspaustumėte like ant facebook ir subscribe ant youtubės kanalo, jog žinočiau kad jums tai ką aš darau patinka.

 

FaceBook Fanų puslapis

 

TheGaming Montė youtubės kanalas

 

Keletas video iš mano kanalų (daugiau rasite pačiame kanale)

 

 

 

 

 

Pagarbiai: TheGaming Montė (Jack Montecarlo)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, mazai ziuriu kaip kazkas zaidzia, ne tuso zaidimus kokius as zaidziu, bet gal kazkada laikui begant ikelsit kazka man patinkacio, pa*cenzūra*siu. Sekmes :)

Kaip matai sąrašuose, stengiuosi kelti kuo įvairiau bet kartais gaunasi su gera kompanija ir koki ets2 palošt ir t.t. Bei būna kokiu konkursu forume kuriame gali laimėti steam giftą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.