Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Padėkit su SA-MP

Paulius_Cfg

Rekomenduojamas pranešimas

Anketa


 


  • Jūsų Vardas_Pavardė :Paulius_Cfg
  • Kokios pagalbos jums reikia :Su SAMP
  • Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą :Taigi kai pasijungiu samp ir jį krauną man žaidimo langas nusileidžia aš jį pakeliu, kad vėl rodytų bet jis vėl man nusileidžia ir taip visala laiką ryte to nebuvo vakare bandžiau prisijungti ir negaliu žaisti dėl to dabar turiu windows 10 gal kas turite patarimų kaip susitvarkyti arba patiems taip buvo ir susitvarkėt atsilyginsiu 100.000€ valiutos padėjusiam :) Dar turiu pridurti, kad kai krauna rodo balta pelę kaip ji turi būti o jos pagal mane load screen turėtų nerodyti .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Anketa

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė :Paulius_Cfg
  • Kokios pagalbos jums reikia :Su SAMP
  • Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą :Taigi kai pasijungiu samp ir jį krauną man žaidimo langas nusileidžia aš jį pakeliu, kad vėl rodytų bet jis vėl man nusileidžia ir taip visala laiką ryte to nebuvo vakare bandžiau prisijungti ir negaliu žaisti dėl to dabar turiu windows 10 gal kas turite patarimų kaip susitvarkyti arba patiems taip buvo ir susitvarkėt atsilyginsiu 100.000€ valiutos padėjusiam :) Dar turiu pridurti, kad kai krauna rodo balta pelę kaip ji turi būti o jos pagal mane load screen turėtų nerodyti .

 

Ištrynk Cleo, sampą, pabandyk įjungt GTA ir pasakyk ar leidžia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.