Mangirdas_Boss

Narys

Mangirdas_Boss

Narys
 • ID

  12417
 • Turinio skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

165 profilio peržiūros
 1. Mangirdas_Boss

  [0.1.8.7] Draudimas- /vc "kas sk?"

  Žiūrint iš taksistų perspektyvos - taip, tai tikrai mažina jų naudojimo paskyrtį serveryje, tačiau žiūrint iš administratorių pusės,galbūt tai būtų jau per didelis suvaržymas..
 2. Mangirdas_Boss

  Daužom šviesoforus

  Šiaip truputi trumpokas, tačiau įtraukiantis žiūrėt vidosas Sėkmės toliau kuriant!
 3. Mangirdas_Boss

  La puerta family - shaudom savus

  baisus veiksmas, būtų koks minimalus editas būtų dar gražiau, taip ir toliau.
 4. Mangirdas_Boss

  [0.1.8.7] Dėl dviračių ir ridos.

  Už nuosavo dviračio nusipirkimo galimybę esu visiškai UŽ, tačiau dėl ridos, nemanau, kad reikia tokio dalyko. Mano nuomone, tai bereikalingas serverio apkrovimas.
 5. Mangirdas_Boss

  PAGALBA TAŠKAI

  Pabandyk pertikrinti vardą pavardę, galbūt kažkur kokią nors raidę sumaišei ar netgi numerį..O gavai žinutę,kad taškai užsakyti?
 6. Mangirdas_Boss

  Emigruoju Mangirdas_Boss

  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mangirdas_Boss Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Šiandienos.​​ Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2-3 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Pasižymi geromis sistemomis,valdžios aktyvumu,daug žmonęs kalba,todėl pamaniau išbandysiu.​ ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nedaro atnaujinimų,bloga anti cheat sistema,bugų pilna,pagr administracijijai neįdomus servas,tik pinigai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Nebuvo sunku,įvykdžiau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dar kol kas nedirbau. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Pakankamai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip vieną kartą. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip,pakankamai. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Prašiau pagalbos ji nebuvo suteikta. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko kol kas. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas aišku,neteko susidurti. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na kol kas trūkumų nematau,todėl kaip ir negaliu kažką pasiūlyti.