Jump to content

Mangirdas_Boss

Neaktyvus

 • 12

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

234 profilio peržiūros
 1. Žiūrint iš taksistų perspektyvos - taip, tai tikrai mažina jų naudojimo paskyrtį serveryje, tačiau žiūrint iš administratorių pusės,galbūt tai būtų jau per didelis suvaržymas..
 2. Šiaip truputi trumpokas, tačiau įtraukiantis žiūrėt vidosas Sėkmės toliau kuriant!
 3. baisus veiksmas, būtų koks minimalus editas būtų dar gražiau, taip ir toliau.
 4. Už nuosavo dviračio nusipirkimo galimybę esu visiškai UŽ, tačiau dėl ridos, nemanau, kad reikia tokio dalyko. Mano nuomone, tai bereikalingas serverio apkrovimas.
 5. Pabandyk pertikrinti vardą pavardę, galbūt kažkur kokią nors raidę sumaišei ar netgi numerį..O gavai žinutę,kad taškai užsakyti?
 6. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mangirdas_Boss Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Šiandienos.​​ Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2-3 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Pasižymi geromis sistemomis,valdžios aktyvumu,daug žmonęs kalba,todėl pamaniau išbandysiu.​ ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nedaro atnaujinimų,bloga anti cheat sistema,bugų pilna,pagr administracijijai neįdomus servas,tik pinigai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Nebuvo sunku,įvykdžiau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dar kol kas nedirbau. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Pakankamai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip vieną kartą. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip,pakankamai. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Prašiau pagalbos ji nebuvo suteikta. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko kol kas. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas aišku,neteko susidurti. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na kol kas trūkumų nematau,todėl kaip ir negaliu kažką pasiūlyti.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...