Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Timmy_Turner

Narys

  • 3

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Timmy_Turner

  • Gimtadienis 2000.04.29
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Timmy_Turner. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2017/01/02 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Kažkur nuo 2010 metų vidurio. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Iš draugelių. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes šio serverio sistemos yra unikalios, labai šaunu čia, gera kompanija ir t.t. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau. Ne, nebuvo sunku ir suprasti jas ėjo aiškiai. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Visus be direktoriaus pakvietimo. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, draugai padėjo. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Na, miesteliuose pradėjau žaisti nesenai, tai retkarčiais naudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau tik nužudytas administratoriaus GS Fabrike, bet jam parašiau papeikimą ir jis buvo nubaustas. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip, pakanka. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Na teko naudoti, administracija - šauni. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne, neteko. Draugai padėjo visur apvažiuoti. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas labai aiškiai ir su problemomis nesusidūriau. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na nemanau, kad kažką čia reikia keisti, nes čia ir taip yra gana lengva įsitvirtinti.
  2. Tu gal nebesvaik, nieko aš nemušiau. Su draugeliu lenktyniavom dėl taškų, nebūčiau turėjęs laiko aš mušti to tavo draugelio..
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Timmy_Turner. • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Pijus_Cavallo • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Už free nužudymą. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...