Jump to content

Jefrey_Stone

Narys

 • 16

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Jefrey_Stone

 • Gimtadienis 2001.03.16

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Įdėjos vertos dėmesio, nes teko dirbti medkerčiu ir patirti abi situacijas, o tai tikrai nėra malonu kuomet tavo darbus nutraukia gangsteris arba vagis..
 2. Jefrey_Stone ir mano pasirinkas skaičiukas - 29
 3. Įdėja nėra būtinybė projektui, bet manau būtų gal visai nieko toks dalykas, visgi nesivi žaidėjai palikdami darbą praneša, todėl nespėsi atsisveikinti ar ko nors palinkėti ir jo jau nėra nei TS3 nei firmoje, todėl manau, kad toks dalykas prisidėtu prie žaidimo gyvinimo
 4. Aš esu 100 proc už šia įdėja. Nes atsiranda tokių kurie pavoge transportą, jį iškrauna ir pasiema visa atlygį sau arba tiesiog sunaikina, todėl manau, kad ši įdėja yra verta dėmesio ir reikalinga projektui!
 5. Man asmeniškai nelabai logiškai atrodo ši įdėja. Kodėl? Kaip žinai (O gal ir nežinai) Serverio kūrėjas nori, kad projektas atspindėtu realybe taigi ar kada nors realybėje matei picas, kurios pristatomos sraigtasparniu? NRG taip pat neatrodo logiškai, visgi kiek kartų buvau užsisakęs pica serveryje ilgai laukti neteko. Jeigu jau tikrai tos picos yra lėtai pristatomos manau būtų galima įdėti kokia mašina, bet ne NRG ar sraigtasparnį..
 6. Atnaujinimas paliko įspūdį netik man, chebra reikia kito host'o, serve žmonės netelpa!
 7. Sveika, Aušrine! labai malonu išvysti dar viena panelę projekte, o ypač simpatiška Sėkmės žaidime!
 8. Pirma kartą prisijungus buvo labai nedrąsu, apėmė labai keistas jausmas, nes šis projektas ženkliai skiriasi nuo to kuriame žaidžiau prieš tai. Pirmąjį įspūdi man jau sudarė tai savininko ir kitų komandos narių aktyvumas, visgi juos serveryje pastebėjau vienus iš pirmųjų. įsidarbinęs į valytojus likau nustebęs, nes pats darbas kupinas veiklos, vėliau tik keisdamas darbus supratau, kad visi projekto darbai kupini veiksmo ir įdomios veiklos. Pražaidęs vos 2-3 valandas jau jaučiausi čia kaip namuose, serverio vietoves sunkiai sekasi prisiminti, bet manau viskas bus gerai. Visas serveris paremtas beveik tikru gyvenimu t.y. žaidime galima jaustis kaip tikrame gyvenime, o tai yra labai svarbu, nes tai padeda įsijausti ir pajusti žaidimo malonuma. Projekto forumas yra stulbinantis. Spalvos suderintos be priekaištų, skiltys taip pat gražiai išdėstytos. Esu tikras, kad čia žaisiu daugelį metų! Didelis AČIŪ serverio savininkui ir kitiems komandos nariams, kurie padėjo prisiminti ką reiškia pajusti tikra žaidimo komfortą.
 9. Sveika, Juana! Tave pažinau iš seniau, bet pasislėpiau už kito vartoto. Sėkmės tau žaidime
 10. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jefrey_Stone Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017.01.28 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 3-4 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Tiesiog išgirdau kalbant kitus žaidėjus. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : šis projektas yra ženkliai aktyvesnis ir įdomesnis. T.y čia yra dažnesni atnaujinimai, didelė žmonių auditorija ir įdomesni mapp darbai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Ne, bet ruošiuosi įvykdyti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar neteko nieko dirbti, nes vos užsiregistravęs pildau emigracija. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nėra sudėtinga, juk serveryje egzistuoja /gps komanda su kuria galima rasti viska paprasčiau. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dar nespėjau įsisavinti serverio vietovių, todėl dažnai naudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip buvau tiek sumuštas, tiek sušaudytas. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, pakanka Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Teko kelis kartus panaudoti, taip padėjo ir labai greitai. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Pasinaudojau dviračiu. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas buvo suprantama ir aišku. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau projektas yra tinkamas žaisti tiek senbuviam tiek naujokams, minusų jokiu nepastebėjau, todėl keisti nieko nereikia. Tik reikia įvesti daugiau drausmės, nes kiti žaidėjai be priežasties žudo kitus!

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...