Jump to content

Trasvis_Select

Neaktyvus

 • 20

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

290 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trasvis_Select • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Jovani_Santorini • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Pradėsiu nuo to, kad nemėgstu niekad ko nors peikt ar skūst.. Bet kai drumsčia ramybe vaikai 2 valanda nakties pasinaudodami tuo, kad ryt nereikia į mokyklą ir free banina tai yra gan per daug. Papasakosiu viską kaip buvo nuo pradžios iki pabaigos. Gražų vasario 16 vakarą dirbdamas taksistu sugalvojau ką čia nuveikus, ir iš netūrėjimo ką veikt, įsijungiau savo kitą acountą, kuris nėra naujas, kaip jaunolis jovani sakė, sugalvojau jog reikią pachatinti su savim, tiesiog pasinaudodamas tuo, kad neturiu ką veikt o laiką tai reikia prastumti, rašinėjaus tiesiogine ta žodžio prasme su savim, ir nematau koks čia buvo serverio klaidų išnaudojimas ar bugininmas. Tiesiog pavydus vaikai kurie, jog jei jie turi adminus iš tėvu pinigu pirktus, mano jog yra pasaulio bambos ir gali daryt ką nori, tai manau yra gan per daug. Visiškai nepateikti konkretus įrodymai, neva mano padarytai veiklai, tiesiog screenshotu kalnas ir viskas, jokio konkretumo nepastebėjau nei aprašyme. Gal būt jums atrodys kad tai ganėtinai kvaila, ir nebausit šito vaiko, bet jis atsižvelgs į savo nesamones ir kitą syk nedarys tokių čiūdu, ačiū už dėmesį, palieku šitą postą jūsų teismui. Viso gero! • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Neturiu konkrečių nuotrauku, kadangi nesitikėjau, kad mano neturėjimas ką veikt kam nors užklius
 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trasvis_Select • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Arma_Speed • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Peikiu už tai jog, jailino už neva deathmatca, kurio negalėčiau pavadinti deathmatchu, tiesiog gyniau save ir draugus, Donatas_Tušinukas išprovokavo nužudydamas mane, tuomet keršto atžvilgiu jam atsilyginau tuo pačiu, šis pasiskundė savo draugui Armai_Speed, ir šis netūrėdamas tikslių įrodymu, norint pagerinti draugo labui, jailino nepagrindžiat argumentais. Manau tokiem dalykam, adminai neturi kištis, o tuo labiau ginti savus draugus. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://imgur.com/a/mocTKAdministratoriaus įrodymuose aiškiai matyt, kad jį nušoviau po 01:03, mano įrodymuose aiškiai matyti, kaip Donatas_Tušinukas mane nužudė, po 00:52.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Trasvis_Select 2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Surenos 3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Puikiai atlieka gaujos veiksmą serveryje.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trasvis_select • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Edwa_Nmz • Už ką buvote užblokuotas ?: free banas, radau atspawninta chetaha, pasiemiau pasivažinėt, jis buvo eventu chetahas, nesudaužomas. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : GG
 5. Kiekvienas Lietuvis yra laisvas žmogus, nepriklausomas nuo nieko, nebent nuo tievų, bet jei tokiem kaip "Radler" nusispjaut ant jų, tai čia jų pasirinkimas. Lai gerią, rūko galų galiausiai lai narkotikus pradeda vartot. Bet tie visi Ššš tikrai neprives prie gero. Po kiek laiko susivoks, ką aš padariau, yra dar jaunas ir durnas, norisi vaikui pasijusti kietesniam prieš draugus, o galbūt drauges.. "Kaip sakoma, gyvenam tik kartą todėl reikią viską išbandyti".. )
 6. Ochh. Kiek čia daug mandagių žmonių!! Sveikas, man tai pat. Dabar būtinai pakeisiu.
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trasvis_Select • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Jeremy_Warning • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Buvo kažkoks "eventas", ir ten stovėjo kažkoks tai pilietis su armijos "Skinu", na ir aš garsiai išreiškiau savo nuomone apie jį, pasakiau "*cenzūra* rajone" norėdamas pasakyt, rusų armijos karininkas ką tik po priesaikos, O kadangi Jeremy nelabai sutarią su Lietuvių kalbos žodynų, uždėjo man "Mute" pusei valandos, man tas "Mute" nieko nekeičią, bet tvarka turi būti, kad ir kas bebūtu. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 8. Sveikas, kad jau mane išbarei, tai teks dar papildyti. Dėkui seni!!
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trasvis_Select Jūsų vardas realiame gyvenime : Lukas Kiek jums metų ? : 16 Iš kokio miesto esate? : Šilalės. Jūsų charakterio savybės : Esu neramaus būdo, mėgstu linksmą gyvenimą, gyvenimu reikia džiaugtis, nesu mamyčiukas, nesu tas kuris prisikabintu dėl kokios smulkmenos, ar draskytu akis, už nieką, labai vertinu, mandagius kultūringus nepasikėlusius piliečius. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai? : Mėgstu žvėjoti, krapštytis garaže, didžiausias turbūt hobis yra motociklai taipogi mašinos, bet motociklai labiau man prieinami, paveldėjau tėvo genus šitam hobiui. Žinoma nepamiršu ir draugu, nuvarom pasilinksminti, kartais visos linksmybės nesibaigia linksmai, mėgstu su panele smagiai leisti laiką, turbūt esu vienas iš nedaugelio kuris mėgstą dirbti. Kokios jūsų gerosios ir blogosios savybės? : Gerosios: iš draugių teko išgirsti, jog esu begalo linksmas, kompanijos sielą, mandagus, kultūringas. Blogasias savybes vardinsiu pats: Sunku mane peršnekėti, galbūt per daug užsispyręs, na bet užsispyrimas kartais į naudą. Jūsų nuotrauka (būtina) :

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...