Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Tuz_King

Neaktyvus

 • 13

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Tuz_King paskutinį kartą laimėjo Kovas 4 2017

Tuz_King turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. mldc Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 2. Pisk tu *cenzūra*ui amare tu ka tu šneki kurva tu pagalvok taigi čia žaidimas debile tu, logiškai galvok tu individe su*cenzūra*as ar relybei aina užbaninti ar kick daryt asile tu asile čia su*cenzūra*as žaidimas o ne relybe . ka nori ta darai kurva žluges esi susiras gyvenima normalu ožy tu su*cenzūra*as . kai motka tave dare neipiso smegenu tau , !!! *cenzūra*y dejas as ant to tavo ppk gi kurva kad ir atims ta admin nenubomžesiu idijoto gabale . dar rašo ppk lyg relybei kaip ožys kurva relybei cj gyventum iš zajevu ateisi i serva pisiu dar kart bann lohas ................... dw nx . Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;
 3. kam rasai unbann jeigu apgavikas esi . cyteriuga pailsek bsk .
 4. Pripažistu kalte sumaišiau žaideja nusipelnes bausmes už šita .
 5. Pradejo už*cenzūra*i serveri tie bugai kaip kauliukus žaidžiu daug laiko ir žinau kaip žaidžes jis 6kartus siule kaula is nemažu sumu beto, neikart nelaimejau biski nelogiska nebuna fuksu tiek daug, neapkenciu cyteriu ir bugeriu koke nauda žaisti su bugais del money dirpk užsidirpk ir bus ok o cia buginti nk gero + apgaudineja sako losem tu laimesi o 6 kart išeiles žaidi ir nei kar nelaimi net vienodu kaulu neiskrenta kazkas Wow .
 6. ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tuz_King • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Jovani_Santorini • Už ką buvote užblokuotas ?: uz Serverio klaidu naudojima . • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 7. Niekada negalvojau kad tai yra Serverio kaidu išnaudojimas, ir kaip gali žinoti aš tyčia tai darau arne idomus žmones esat tam gside visi bando ižvelgti čyta,bugeri,apgavika,reklameri, ir seip visokiuu šudu . Jeigu aina daryti /padmins ir /ats beipogi /nd tai cia nera serverio klaida jeigu butu klaida , nebutu nei/padmins nei /ats nei /nd mastyk ka sneki ir už ka banini bučiau sukes ka rimčiau pagal Serverio klaidu isnaudojima tai jo pvz alga bugine ar xp jo nieko nesakau . o čia Freeban .
 8. ka tu šneki žmoguti koks dar čytas nesuprantu fix kar tai jau yra čytinimas dfgg nesuprantu neturi ka veikti tu ? or somting comon buk paprastesnis neižvelg šudo kur jo nera .
 9. Pateik daugiau yrodimu kad aš čytas e Seni :DD kur sobas kur parodyk Wtf ka tu šneki .. palevas turečiau dar db bučiau banne o db wps freee nesuprantu aš tokiu adminestratoriu kad pasigydai masina bann gauni wtf ?
 10. nesupratau šitame video nieko kodel tu galvoji kad be komandu viena kart fix masina buvo pažiek pats video vps nieko itartino nera čia + Vipas esu kur ižvelgi čytus man truksta daugiau yrodimu
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tuz_King • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Pacan_Marozas • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 12. Emigracija tai kai kiekvienas serverio naujokas užpildęs žemiau pateiktą anketos šabloną gali gauti paramą, kurios pagalba galės lengviau įsilieti į žaidimą ir lengviau pasiekti savo norimus tikslus. Jūsų pateikta informacija mums yra labai svarbi, nes tik jūsų pagalba mes galime tapti geresniu projektu ir pritraukti dar daugiau žmonių užsukti ir galbūt pasilikti mūsų SA-MP serveryje. Anketos šabloną būtina užpildyti ir pateikti naujoje temoje. ► Užpildžius žemiau pateiktą anketos šabloną naujokui suteikiama parama yra: Laikinas VIP 7 dienoms. 500 XP (Serverio patirties) 3500 € (Serverio pinigų) ► Pildymo ir emigracijos taisyklės: Būtina kurti naują temą "Emigracijų" skiltyje, norint emigruoti į mūsų serverį. Būtina aiškiai parašyti temos pavadinimą, pavyzdžiui: "Emigruoju Vardas_Pavarde". Būtina atsakyti į visus anketos šablono klausimus. Būtina parašyti tikslų savo Vardą_Pavardę mūsų serveryje (be lietuviškų raidžių). Būtina aiškiai ir kuo išsamiau atsakyti į visus pateiktus mūsų klausimus. Būtina laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų emigracijos anketas. Draudžiama bandyti emigruoti su kitu serverio vartotoju. Draudžiama bandyti emigruoti su savo vartotoju kelis kartus. Draudžiama prašyti kad patikrintu emigracijos anketas greičiau , blogiausiu atvejų anketos bus patikrintos per 24 h. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tuz_King Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017.02.27 . Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5-6 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : iš draugu. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodo ta pati rutina, bei norisi kažko naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Pradejau bet nepabaigiau bet šeip labai smagu ir lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar neteko dirpti nei vieno. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : dar nejieškojau bet turbut bus lengva. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : ne mapp daug maž žinomas. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : ne visi čia draugiški . Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : biški truksta. nelabai sunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : dar nenaudojau . Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : dar nebandžiau bet turbut grait reguotu. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : viskas gerai . Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : mažinti kreditu kainas.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...