Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Lukas_Offline

Neaktyvus

  • 10

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

  1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Offline 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Apačioje. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 100-110k, kainą galit siūlyt. 5. Papildoma informacija:
  2. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Offline 2.Nuo kada žaidžiate serveryje: 2017-04-093.Skaičius nuo 1 iki 1000: 648
  3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Offline Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017-04-09 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš kitų sa-mp projektų, taip pat ir iš kitų žaidimų. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senajame serveryje jau buvo pabode žaisti, tai nuesprendžiau pabandyti kažką naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygžiau visas, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Be direktoriaus pakvietimo dirbęs nesu, o be pakvietimo esu dirbęs visus darbus. Pelningiausias manau ūkininku, nuobodžiausias valytoju. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Kai kurias vietas pamenu, o jei nepamenu tai panaudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip, ir tai įvyksta labai dažnai. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, rasti nesunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju. Taip, padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Labai dažnai naudojuosi, ir labai greitai suregama. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas gerai, tai nieko keisti nereiktu keisti.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...