Sieg_Heil

Narys

Sieg_Heil

Narys
 • ID

  15803
 • Turinio skaičius

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Sieg_Heil

  2018.02.01 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8.6)

  Ačiū už gerą atnaujinimą, dabar belieka tik pamatyti kaip viskas atrodo žaidime!
 2. Sieg_Heil

  Ar naudojate Spotify?

  Kartais naudoju. Galit atsisiųsti spotify premium, na bent jau androidui tai yra. Rašote browseryje "Spotify Premium Apk" ir atsisiunčiat, jis susiinstaliuos ant esamos spotify versijos ir turėsite nemokamą premiumą.
 3. Sieg_Heil

  Eventas iš Vip narystės.

  Vardas_Pavardė serveryje: Sieg_Heil Koki skaičių pasirinkote?: 5 Ar uždėjote like ant šio posto?: Taip.
 4. Prisijungęs buvau su senu acc, jo forumo acc neturiu, taigi unban pildau su kitu forumo acc. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vincenzo_Ferrari • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Ink_Boom • Už ką buvote užblokuotas ?: Už čytus. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/RHUBB • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/N6Qyw Settings>Sprint užbindinkit vietoj space ant "mouse wheel down" arba "mouse wheel up" ir pabandykit bėgiot.
 5. Sieg_Heil

  Ink_Boom užblokavo Vincenzo_Ferrari

  Sukčiautojau tu, nueik į meniu ir vietoj sprint "space" pasidaryk sprint "mouse wheel down arba up" ir pažiūrėk. Prisijungęs buvau su senu acc, jo forumo acc neturiu, taigi atrašau su šiuo.
 6. Sieg_Heil

  Remix

  Sveiki, norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie savo naujajį remixą. Kam negaila paspauskit follow soundcloud puslapyje, tai labai padeda!
 7. Sieg_Heil

  Pabėgimas iš kalėjimo

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sieg_Heil • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti pabėgimą iš kalėjimo ĮMANOMĄ. Žaidėjas patekęs į kalėjimą (Manau tik toks žaidėjas kuris sėdi kalėjime 1h ir daugiau) galėtų rašyti komandą /pabegimas, tuomet atsirastų checkpointai rodantys žaidėjui kur yra pabėgimui skirtas kelias iš kalėjimo (Pvz. per tvorą ar kitokiais būdais) Žaidėjui pabėgus iš kalėjimo (t.y esant kitoje kalėjimo tvoros pusėje) visai teisėsaugai būtų pranešama apie bėglį ir teisėsauga privalėtų bėglį pagauti per tam tikrą skirtą logišką laiką, to nepadarius kalinys įvykdo pabėgimą ir jis tampa nebe nusikaltėliu, jam anuliuojasi visas kaltumas. Jei nusikaltėlis yra pagaunamas, jam automatiškai dasidėtų 30min (arba daugiau) laiko kalėjime, taip būtų sukuriama rizika vykdant pabėgimą, būtų verta pagalvoti prieš bėgant. Taip pat būtų įdėja ir naujam pasiekimui /pasiekimai, tai būtų "Pabėgti iš kalėjimo" • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau tikrai būtų įdomiau, realistiškiau, ir kaliniams ir teisėsaugai būtų daugiau veiksmo, įdomiau žaisti. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 8. Sieg_Heil

  [0.1.8.2] Bagažinė ir ginklai.

  Taip, su logika šioje vietoje tikrai prasilenkta, manau tai būtų tikrai į naudą. Nors nedidelis pasiūlymas, bet viskas susideda iš mažų dalykų.
 9. Sieg_Heil

  [1.8.3] Nedidelis pasiulymas salonui.

  Tikrai sutinku už platesnį įvažiavimą, pats susiduriu su šia problema, platesnis įvažiavimas nesukeltų tokių problemų.
 10. Sieg_Heil

  Pasiūlymas blogiems darbams? - NE [1.8.2]

  Sutinku, tikrai būtų įdomu, pačiame san andreas žaidime tai šis dalykas yra, ir tikrai būtų smagu pamatyti jį serveryje.
 11. Sieg_Heil

  [1.8.1] Pasiūlymai serveriui

  Visiškai sutinku su viskuo, norėčiau jog tai padarytų serveryje!
 12. Sieg_Heil

  Vilkin Avataru Galerija

  Nežmoniškai didelis kiekis avatarų, ačiū! Tikrai kažką išsirinksiu.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Sieg_Heil 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Marko_delatore 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Flood. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: http://imgur.com/a/tOR1H
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sieg_Heil • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau sumappinti konteinerių medikų miestelyje, nes kol kas ten nėra nei vieno, taip pat primappinti daugiau konteinerių, kad ir prie kiekvieno namo (kaip realybėje) visuose miesteliuose, nes asmeniškai manau kad jų yra tikrai mažai. Dar manau reikėtų padidinti maišų skaičių kuris būna šiukšlių dežėse nuo penkių iki dešimties ar pnš., taip pat padidinti šiukšliu mašinos vežamų šiukšlių skaičių iki dvidešimties/trisdešimties ar pnš. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Šiukšliavežių darbas taptų efektyvesnis ir labiau įdomesnis. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 15. Sieg_Heil

  Mano pasiūlymas su gaisrininkais

  Tikrai už, pats esu patyręs šitą daužymą, purškimą. Manau tokius nusižengimus reiktų pavadinti "Kenkimas serverio žaidėjams" ir sugalvoti tam tikrą bausmę.