Jump to content
Summer event 2021! ×

Jack_Strike

Neaktyvus

 • 124

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Apie Jack_Strike

 • Gimtadienis 2004.07.14

Paskutiniai profilio lankytojai

1.043 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jack_Strike Jūsų asmeninis palinkėjimas žmogui arba projektui, kuris bus išreikštas per koncertą: Kantrybės Ar atsinešite gerą nuotaiką su savimi? Žinoma, op op.
 2. Turiu Infernusą su 126id (pink) 0daužtumu megos hydra 1,8k ridos
 3. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Strike Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): Keybind Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: Reikia pagalbos kodėl lėtai susirašo keybindas Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)):
 4. https://imgur.com/5HvhDzs Gal kas žinot kaip šita programa vadinasi?
 5. Gal gali numesti gta_sa.exe US 1.0 atsisiuntimo link'ą?
 6. Sveiki, turiu problemą su sampfuncs, aš jį įirašau ir man jis neveikia, gal galit padėti https://imgur.com/undefined O gal žinot kokių analogų kaip sampfuncs kad veiktų modai?
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Strike Kokios rūšies produkciją norite mainyti: Energijos Kokios produkcijos norėtumėte gauti: Maisto Nuotrauka su verslo informacija: https://imgur.com/oDMRaQW
 8. Turiu keletą modų, bet man su jais crashindavo. Įsirašiau anti-crash'eri, tai manau kad man nori crashinti sampą bet neleidžia ir gaunasi toks kaip sulėtintas vaizdas.
 9. Kodėl man iš oro toks kaip sulėtintas vaizdas pradeda būti? https://streamable.com/t19jxr
 10. o eina kažkaip pasidaryti ant savo norimu raidžiu?
 11. Kas gali būti kad labai lėtai susirašo? https://streamable.com/jp36ny
 12. Sveiki, gal kam nors taip buvo, kad lošiat sampą ir visiškai nudropina fps? Dėl modu ar kas čia nė to? Turiu kelis modus bet turiu ir anticrasheri Video: https://streamable.com/b582xw
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Strike 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: Deivydo_Televizija 3. Už ką buvote užtildytas: Blogas /padmins naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą: https://imgur.com/a/KDYjHfd Ps: Aš tik pranešiau kad šis žmogus naudoja neleistiną programą.
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jack_Strike 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Dzo_Blagadariu 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/tYjazxM 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/pRUGoNA

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.