Jump to content

Nedass_Gamer

Narys

 • 2

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Nedass_Gamer

 • Gimtadienis 2002.06.03

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Nedass_Gamer  (Emigrantas, serverio naujokas) 

  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017-07-17 - liepa.

  Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :  SA-MP serveriuose žaidžiu lygiai 1 metus, apsistojant mano manymu tinkamiausiame serveryje.

  Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Papasakojo draugas, kad šiame serveryje yra tikslas žaisti, galima siekti daugiau, noriu pasiekti ko nors serveryje.

  Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Ankstesniuose serveriuose krito žaidėjų skaičius ir čia perėjau.

  Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :  Taip , visus apmokymus įvykdžiau, na jei pirmą kartą būtu tekę prisijungti prie pirmo SA-MP serverio, iš ties reikėtu pastangų norint kiekvieną punktą atlikti geriausiam laikui. 

  Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiuo metu tenka dirbu ūkininku, dirbau medkirčiu ir picų ižvežiotoju.

  Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Gana lengvai, nes viskas su navigacijos komanda randama,.

  Ar dažnai naudojate /gps komandą? :  Taip gana dažnai. Nes kol kas nieko neatsimenu dar

  Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip buvo toks atvejis, bet į tai žvelgiau teigiamai.

  Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Transporto yra iš ties daug, rasti nėra sunku.

  Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :  Taip kartą panaudojau, nes nesupratau kaip praeitį apmokymą bet nesulaukiau ir atsijungiau, grįžęs pilnai užbaigiau apmokymus ir pagalbos neprireikė. 

  Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip ir keletą kartų.

  Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Informacijos užtenka, viskas su ja gerai.

  Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Galbūt reikėtu pridėti įvairesnių darbų, šiek tiek paįvairinti veiklą. 

 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nedass_Gamer (Emgruoju, serverio naujokas) Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017-07-18 - liepa. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : SA-MP serveriuose žaidžiu lygiai 1 metus, apsistojant mano manymu tinkamiausiame serveryje. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Papasakojo draugas, kad šiame serveryje yra tikslas žaisti, galima siekti daugiau, noriu pasiekti ko nors serveryje. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Ankstesniuose serveriuose krito žaidėjų skaičius ir čia perėjau. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip , visus apmokymus įvykdžiau, na jei pirmą kartą būtu tekę prisijungti prie pirmo SA-MP serverio, iš ties reikėtu pastangų norint kiekvieną punktą atlikti geriausiam laikui. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiuo metu tenka dirbu ūkininku, dirbau medkirčiu ir picų ižvežiotoju. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Gana lengvai, nes viskas su navigacijos komanda randama,. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip gana dažnai. Nes kol kas nieko neatsimenu dar Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip buvo toks atvejis, bet į tai žvelgiau teigiamai. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Transporto yra iš ties daug, rasti nėra sunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip kartą panaudojau, nes nesupratau kaip praeitį apmokymą bet nesulaukiau ir atsijungiau, grįžęs pilnai užbaigiau apmokymus ir pagalbos neprireikė. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip ir keletą kartų. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Informacijos užtenka, viskas su ja gerai. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Galbūt reikėtu pridėti įvairesnių darbų, šiek tiek paįvairinti veiklą.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...