Jump to content

Fortas_Miks

Narys

 • 117

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Fortas_Miks

 • Gimtadienis 2006.07.02

Paskutiniai profilio lankytojai

541 profilio peržiūros
 1. Neaktyvumo šablonas. Jūsų Vardas_Pavarde: Fortas_Miks Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien (05-30-2020) Neaktyvumo priežastis: Buvau išvykęs, grįžau ir prisijungiau į serverį 20:20, ir atėjau į lv zoną ir užmiršau, jog šiandien nepradirbau. Rytoj, pasistengsiu pradirbti ir už šiandieną, ir už rytojų.
 2. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Fortas_Miks 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Lebronas_Jamesas 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: blogas /bausti (free ban) 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
 3. siandien 2020-05-28

 4. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Fortas_Miks 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Felero_Morcher 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
 5. Darbo sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavarde: Fortas_Miks Ar susipažinote su darbo informacija, taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Taip. Paaukotų pinigų įrodymai: https://imgur.com/a/GeEXrez Gaujos sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavarde: Fortas_Miks Ar susipažinote su darbo informacija, taisyklėmis bei papildomais reikalavimais ir pažadate jų laikytis?: Taip. Paaukotų pinigų įrodymai: https://imgur.com/a/GeEXrez
 6. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Fortas_Miks Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Senas_Dede Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Keiksmažodžiai Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/kXiftaJ
 7. Nereikia siųstis free aimų ar anti-drunkų ir nieks necrashins.
 8. Esu prieš šį pasiųlymą, kadangi gautūsi visiška nesamonė, būtų grynas freeroamas. Jei nori daryti DM, eik į kokį lietuvišką freeroam serverį ir jį ten daryk, čia policijai ir taip daug darbo su gaujomis. Kaip pavizdį, pateiksiu, kad tu bėgi su Infernus, ir tave vejasi LSPD mašina, su žmogumi ant stogo. Infernus gal 70km/h greitesnė nei LSPD, tad tu gali pasiruošti atidarytą kapotą kad spėtum susifixint, kai atsiplėši nuo pareigūnų akiračio. Jei moki bėgti, tau nereiks jokių "pasiūlymų serveriui".
 9. Sveikas, stengsiuosi tau padėti, dėl ko tave crashina. 1. Per mažas ram kiekis (Jei turi 12GB ar daugiau, šios problemos kilti neturėtų) 2. Perpildytas SSD (jei ne ant ssd įsirašęs gta su fivem persirašyk) 3. Bottleneck tarp CPU ir GPU.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...