Jump to content

Aistis_Prox

Neaktyvus

 • 69

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aistis_Prox 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Mano_Naktys 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Buvau event'e ir gavau sms iš Mano_Naktys. Niekada nesu jo matęs serveryje žaidžiant paprastai ir nepažinau. Paprašė, kad paskolinčiau 150k ir įtikino, kad grąžins 200k iki 2019/10/17 perpardavinėdamas daiktus ir atsistos ant kojų. Sakė ilgai nežaidė šito žaidimo. Turėjo gal 30k xp ar panašiai. Tai buvo labai įtartina turėjau susiprotėti. Esu labai geras bei naivus žmogus ir mėgstu padėti. Esu skolinęs ne vieną kartą. Yra buvę tokia pat situacija su kitu žaidėju, laimėj pinigus atidavė išsigandęs. Abejoju, kad žaidėjas Mano_Naktys dar grįš tai labai prašau grąžinkite kiek įmanoma. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2019/10/12 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/TmPcjTS
 2. Ko tu taip lendi, gi žinai, kad esi kaltas. Suprasčiau, jeigu bučiau iškickinęs ar netgi užbaninęs visam laikui. Tikrai nenoriu pyktis, tiesiog labai prašau nebedaryk taip daugiau, labai nepatinka, kažkodėl visi prie manęs taip lenda, tikrai manau padariau gerą sprendimą, jeigu turi geresnių pasiūlymu tokiai situacijai, su mielu noru iškirsčiau. Įsivaizduok, turi skubiai išvažiuoti, neturi laiko aiškintis su policija ir kažkoks žmogus tau trukdo įlipti į tavo pačio motociklą, grasina, kad paskandins ir turėsi mokėti labai daug pinigų už taisymą(nebuvo apdrausta) . Ką tokiu atvėju darytum? Net nebesiginčyk užfreezinau max 5 sekundem kai tu ten būtum man trukdęs kelias minutes ar daugiau. Kiti žmonės būtu arba kickine tave arba būtu filmavę ir baude tave už kenkėjišką elgesį (man yra taip nutike). KAIP SUPRASTI FREE /FREEZE, GI NEBUVO TAIP, KAD PRIVAŽIAVAU, UŽFREEZINAU IR PALIKAU.
 3. Užfreezinau, nes niekaip negalejau ilipti i savo motocikla, nes jis bandė įsėsti ir grasino, kad įveš į vandenį tad del viso pikto padariau screenshot'ą. (https://imgur.com/a/3zuk0QR) . Dar jo pačio vaizdinėje medžiagoje matosi kaip jis spamino enter kad iliptu. Žaidėja dar perspėjau. Kadangi turėjau reikalų nebuvo kada kviesti policijos ir aiskintis. Manau, kad su situacija susitvarkiau gerai. Tu pats žinai, kad užfreezinau ne free ir nevaidink čia nuskriausto. Užfreezinau vos keliom sekundėm.
 4. ANKETA DALYVIAMS Vardas_Pavardė : Aistis_Prox Ar turite serveryje susikure banko paskyra? Taip Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? Taip Kam investuosite gautus pinigus? : Pirksiu tdeziu savo infernusui.
 5. Taip aš lindau prie jo, taip aš atiminėjau iš jo motociklą, bet niekada nesitikėjau, kad busiu už tai nubaustas banu visam laikui. Po jo ispėjimo nieko rimto negalvojau, išmetė iš savo transporto ir tiek. Paklausiau ar galiu nusipirkti kulku kiek jis ten siulė, privažiavo prie manęs ir nušovė ( https://imgur.com/a/fKz94Cz ). Poto atstojau nuo jo, galvojau, kad tai atsilyginimas ir nieko nebedariau. Už 10min gaunu bana. Tikrai atsiprašau, seniuk, mano tikslas nebuvo tau kenkti ar sugadinti dieną, norėjau tik pajuokauti. Ant šito accounto pradirbau daug laiko, dar turiu admina, tai prašau ar būtų kas kuom galėčiau atsilyginti už padaryta žalą tavo iššvaistytom 2 svarbiom tavo gyvenimo minutėm, betkuom tik ne banu ant mano ilgo laiko darbo.
 6. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Aistis_Prox 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Roki_Reider 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Ižeidinėjimai 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: http://prnt.sc/p7uacr
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Aistis_Prox 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Nerioske_Gamer 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Važavo Nerioske kaire puse kelio ir aš i jį atsitrenkiau, tada rašė ,,debil?,,. Aš jam sakau ,,gal pradek vaziuoti desine kelio puse ,,debil?,,. Ir tada mane pasiuntė - ,,*cenzūra* *cenzūra*šai,, 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/E78ZrVX
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Aistis_Prox 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Dany_Winston 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Tai ne pirmas kartas kai jis mane ižeidinėja tad norėčiau, kad ji apramintumėte. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/7EXJQgl
 9. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Aistis_Prox– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas yra Oro Transportas. Kadangi yra motociklai, mašinos, laivai, tai, kodėl mes neturime lėktuvų, bei sraigtasparnių. Manau jeigu atsirastu mano idėja žaidime, mūsu serveris būtų originalesnis, bei idomesnis. Daugiau žaidėjų pritrauktu į mūsų serverį. Na tikriausiai manote, jog prasidėtu daug nesąmonių, bet aš tai jau apgalvojau. Jeigu padarysite oro transportą galimą tik nuo pvz 100 000xp arba kažką panašaus, tai skraidytu tik profesionalūs, bei patyrę žaidėjai. Taigi jeigu padarysite Oro transporto saloną kuriame nors Oro uoste. Šeip dar norėčiau, kad ir kituose darbuose bųtu sraigtasparnių, ne tik Policijos.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tai pakeistu manau ne tik mano tikslą žaidime, bet ir kitų. Naujokai pamatys jog šitas serveris yra išskirtinis (Niekada nemačiau kituose Lietuviškuose serveriuose Oro transporto). Gal, jeigu jums nepatinka kažkas arba norite kažką pridėti, tai rašykite į atsakymus (Manau prižiurėtojai, bei savininkas perskaitys ir atsakymus).
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aistis_Prox. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017-06-19 (ilgai nežaidžiau ir nesu pildęs). Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus maždaug. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Iš draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senas atsibodo, o šitas man labai atrode idomus ir prie jo greitai prisirišau. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Esu įvygdęs, tai buvo labai nesunku ir idomu. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Esu dirbęs visus darbus be pakvietimo. Įdomiausias buvo gaisrininkų ir picerininkų, o pelningiausias ukininkai. Nuobodžiaų nebuvo. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :Gps man parodė kelią, Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip bet kai išmokau visur važiuoju be jo. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, jų visur yra tai nesunku surast. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip ši komanda man atsakė į visus mano klausymus. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Naudojau. Sureguota buvo greitai, bet trunka laiko kol atvažiuoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Serveryje informacijos yra visur, bet reikėjo panadoti /padmins komanda ne vieną kartą ir jie man pasakė kokia komandą reikia naudoti kad sužinočiau reikiama informacija. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Keisti nieko nereikia. Man kaip naujokui buvo priprasti linksma, o reikiama informacija man pasakydavo /padmins komanda.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...