Wert_Twix

Narys

Wert_Twix

Narys
 • ID

  22768
 • Turinio skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Wert_Twix

  Pagalbos dėl black screen

  Atsinaujink driverius: https://www.amd.com/en/support #windowssucks
 2. Wert_Twix

  „GSMP“ - Paraiškos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Wert_Twix2. Įmonės darbuotojo Vardas_Pavardė : Emis_Camo3. Kuriai ar kurioms taisyklėms darbuotojas nusižengė (būtina pateikti tikslius punktus, kuriuos galite rasti ČIA) : Vilkėdamas darbinę uniformą pradėjo muštis, šaudyti, po to nušovė. O iškvietus medikus mane sutrypė, kad visiškai mirčiau.4. Irodymai : https://i.imgur.com/mjwEcvR.jpg5. Komentaras :
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Wert_Twix• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Mat_Rix• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Random kick. Nieko nesakęs.• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 4. Wert_Twix

  „Midnight Taxi“ Darbuotojų papeikimai.

  »Jūsų V_P žaidime: Wert_Twix»Nusižengusio darbuotojo V_P: Benito_Mussolini»Kokį nusižengimą padarė darbuotojas(Jei pažeidė taisykle, ją nurodyti): Non-RP + serverio klaidų išnaudojimas norint kelti dpasiekimus; Naudojosi admin komandomis, norėdamas greičiau priimti iškvietimą.»Įrodymai(privaloma): https://i.imgur.com/vNFTmtj.jpg
 5. Wert_Twix

  Perku Buccaneer

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Wert_Twix 2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: Svarbu, kad nebūtų hidraulikos ir nedaužta, rida < 300, papildomas 1k už violetinę spalvą. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: +/- kaip turguje.
 6. Wert_Twix

  Emigruoju Wert_Twix

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Wert_Twix Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-06-20 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Grįžau po 4 metų pertraukos, prieš tai žaidžiau ~3 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Google Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Bendruomenė pasirodė brandesnė, nei kitų serverių Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdyta, nebuvo sunku Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Medkirtė, gaisrininkė. Medkirčiai sunervino, nes nebuvo moteriško skin, gaisrinėje dirbti buvo fun. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, taksi pavežė Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Nenaudoju, per brangu Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, sureaguota iškart Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : /komandos sąrašas pasirodė per didelis, galėtų būti išskaidyta į kategorijas Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Daugiau veiklos, kur būtų įtraukta daugiau žaidėjų. Gaisrai, kur vienos mašinos neužtenka, bet didelis reward, picų pristatymas dideliam vakarėliui, kur po kelis reikia važiuoti ir pan.