Jump to content

Anton_Alkaholik

Narys

 • 13

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Anketa neaktyvumui: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Anton_Alkaholik 2. Kokiu laikotarpiu būsite neaktyvus (2020.xx.xx - 2020.xx.xx (imtinai)):04/28 - 04/29 3. Kokia jūsų neaktyvumo priežastis?: Vis ruošiaus ir ruošiaus pražaisti bent minimumą, bet dėl tam tikrų priežasčių ir vėl negaliu.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Anton_Alkaholik 2. Kokiu laikotarpiu būsite neaktyvus (2020.xx.xx - 2020.xx.xx (imtinai)):Šiandien. 3. Kokia jūsų neaktyvumo priežastis?: Užsiemęs mokslais.
 3. Aaa viskas aišku, as pats ss pasidariau dėl saugumo,nes nesupratau ką aš blogo padariau. Tiesiog po dienos žaidimo man susimaiše galva ir tiek.Mat kai taisai mašina ar krauni elektrą, reikia prašyti kad duotu iš karto pinigus, o kai pardavynėji įrankius pats irašai sumą. Nu ką jau padarysi, susimaišiau ir tiek. Apgailestauju už šią klaidą ir siūlau gražinti pinigus.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Anton_Alkaholik 2. Ar esate susipažinęs su darbo informacija ir kainoraščiu ir ar pažadate jų laikytis?:Taip 3. Įrodymai, kad į fondą paaukojote 10 tūkstančių: https://imgur.com/a/Oovdaxa
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Anton_Alkaholik Jūsų pasirinktas skaičius (1 - 200): 14 Laisvas palinkėjimas visiems: Grečiausiai kad nelaimėsi :(

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...