Jump to content

Azzo_Moretti

Narys

 • 11

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Azzo_Moretti Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Vasilije_Vasic Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai naudojant komandą /r Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 2. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Azzo_Moretti Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Lauris_Varsktyte Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai naudojant komandą /r Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 3. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Azzo_Moretti Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Legend_Sabonis Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Necenzūrinių žodžių vartojimas naudojant komandą /r Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 4. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Azzo_Moretti Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Pronis_Kadilaks Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Necenzūrinių žodžių vartojimas naudojant komandą /r Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 5. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Azzo_Moretti Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Hehius_Curry Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai naudojant komandą /r Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 6. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Azzo_Moretti Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Orange_World Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Necenzūrinių žodžių vartojimas naudojant komandą /r Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 7. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Azzo_Moretti Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Roki_Reider Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Necenzūrinių žodžių vartojimas naudojant komandą /r Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 8. Gavo mute du per racija rašę prieš tai ir gavai tu už necenzūrinių žodžių vartojima naudojant komanda /vc. Matosi kitas žaidėjes irgi tą patį žodį vartojantis, bet yra paprastų žmogiškumo faktorių ir ne viską gali pastebėti. Nebūtina čia kelti kažkokios problemos. Buvo taisyklė pažeista ir už tai atitinkamai buvai nubaustas tik su šiek tiek kita bausmės priežastimi dėl kurios aš kaltas ir nebandau kažko slėpti.
 9. Pavartojai žodį "zajebal" kas jau yra laikoma necenzūriniu žodžiu už tai buvai nubaustas tiesiog į bausmę įsivėlė klaida, kad bausmės paskirtis nebuvo taisyklinga ir aš savo kaltę pripažįstu. Jei perki VIP žaidėjo privilegija visu pirma reiktų paskaityti taisykles, ką galima ir ko negalima daryti nes kaip sako pirmoji VIP žaidėjų taisyklė "Draudžiama naudoti /v ir /vc naudojant necenzūrinę leksiką arba įžeidimus.[1 įsp.]".
 10. Taip. mano klaida. Mute panaudojau nes vienas per kitą spaminat tiek per /vc, tiek per /r chatus, tai abi racijas kas keikėsi, floodino ir ką pastebėjau - užmutinau. Parinkta ne ta priežastis tikrai ne iš blogų norų, o per klaidą.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Azzo_Moretti 2. VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Carmelo 3. Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Stovėjau AFK, grįžtu, o jis mane muša. Pradėjome muštis, jis pabėgo kelis žingsnius nuo manęs, pasigydė ir grįžo vėl muštis. Trumpiau tariant piknaudžiavimas VIP komandomis. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...