Jump to content

Arnas_Linkelis

Narys

  • 12

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

  1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Linkelis Jūsų pasirinktas skaičius (1 - 200): 7 Laisvas palinkėjimas visiems: Atsiminkit visados, geriau žvirblis rankoj, negu briedis girioj
  2. Šablonas: • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Linkelis • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Tai klaida dirbant ugniagesiu, įėjus į pastato vidų gesinti gaisro, šį galima gesint per sieną. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą:
  3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Linkelis. 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Šiame serveryje pradėjau žaisti visiškai nesenai, 2020-04-05 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Samp serveriuose esu matomas nuo 2014m. 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Apie šį serverį žinojau nuo jo gyvavimo pradžios iš samp draugų. 5. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį?: Karantinas, žaidimams nebebuvo laiko. Tačiau esant tokioms sąlygoms, smagu prisiminti senus laikus 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Taip įvykdžiau. Ne, buvo viskas aišku ir tikslinga. 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Serveryje pasirinkau būti ugniagesiu. Įdomi sistema su medaliais, tik šiek tiek mano manymu rida padaryta per didelė perkopus į sidabrinius ar auksinius medalius. 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne, viskas buvo tikslingai nurodyta. 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Taip, labai naudinga norint pažinti serveryje veikiančias funkcijas. 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Taip, bet tai buvo eiliniai 14m. vaikai kurie žaidžia su savo privilegijomis. 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Įdomi sistema, niekur nesimėto nereikalingas transportas. 12. Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Administratoriai tikrai išsamiai paaiškina ir atsako į visus rūpimus klausimus. 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Kiekvienas darbas savaip reaguoja didžiausią įspūdį paliko medikai. 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Kolkas priekaištu neturiu, informacijos kiekis pakankamas. 15. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Šiek tiek kontroliuoti daugiau admin veiksmus, nes nuo pirmų dienų buvo sprogdinama mašina su admin komandomis.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...