Jump to content
Pakviesk naują žaidėją ir uždirbk kreditų! ×
Summer event 2021! ×
Atranka į direktorių prižiūrėtoją ×

Mister_Dievas

Narys

 • 9

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Paskutiniai profilio lankytojai

73 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Mister_Dievas Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien. Priežastis, dėl kurios nebūsite aktyvus: Netikėtai turiu išvykti ir negalėsiu pradirbti minimuma.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Dievas Praeitos savaitės statistikos lentelė: https://imgur.com/a/eFt1jN0 Šios savaitės statistikos lentelė: https://imgur.com/a/1OZ1RQK Kaip sekėsi dirbti šią savaitę?: Normaliai.
 3. Į kurį rangą keliatės: Gydytojas. Jūsų būrys: Gydytojų burys. Ar naudojaties galimybe prisidėti papildomus Lx taškus?Kiek taškų prisidedate?. Taip, 30Lx. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/d35emur Kaip sekėsi keltis rangą?: Puikiai.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Dievas Praeitos savaitės statistikos lentelė: Pirma alga. Šios savaitės statistikos lentelė: https://imgur.com/a/eFt1jN0 Kaip sekėsi dirbti šią savaitę?: Šauniai.
 5. Į kurį rangą keliatės: Slaugytojas. Jūsų būrys: Gydytojų burys. Ar naudojaties galimybe prisidėti papildomus Lx taškus?Kiek taškų prisidedate?. Ne. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/49xArt1 Kaip sekėsi keltis rangą?: Gerai.
 6. Tyrimo data: 06/08 Tyrimo data: 06/08 Tyrimo data: 06/09 Tyrimo data: 06/09 Tyrimo data: 06/10 Tyrimo data: 06/12 Tyrimo data: 06/13 Tyrimo data: 06/15 Tyrimo data: 06/22
 7. ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Dievas Ar sutinkate su visomis firmos taisyklėmis?: Taip Pervestų pinigų įrodymai: https://imgur.com/a/D3032hj
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mister_Dievas Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Nuo 2018/10/03 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Maždaug 7 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Draugas pasakė apie šį serverį. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Pabodo senasis serveris kuriame žaidžiau. Ar atidžiai skaitėte pateiktą informaciją apmokymu metu? Jei taip, tai ar buvo sunku ją suprasti?: Taip. Nebuvo jokiu sunkumu. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Teko dirbti d

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.