Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo

Santiago_Dior

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė :Sandiego_Simis

  • Kokios pagalbos jums reikia :uždetumet  bana 12 valandom arba rcon ir atiduotumete man Turismo ir 30k , nes kitaip šažines nera serveryja

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą :c66687238cc339955c32c390c3d30f02656.pngdbed6ef97c3d25d9e2cfe3369b5c312e593.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Renka_Mario turi laiko iki 2015.08.23 21:00 val. Jei negrąžins viskas kas priklauso Sandiego_Simis bus grąžinta, o Renka_Mario nubaustas už apgavystes.

P.S. Gali atkristi kad ir 20 žaidėjų, bet apgavikų mums projekte nereikia, todėl prašome žaidėjų skaičiaus čia net nekišti, nes mūsų tai nejaudina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Niekam nereik tu Mario

tuoj tavęs čia nereiks, dėl ko čia prikišinėji visus žaidėjus kai vienas nesamonęs daro? Atsibodo žaisti, tai tegul išeina normaliai be nesamonių, pats nevertinu to ką jis padarė. Ir nusivylęs juo esu iki dabar. O kad prikišai ir mane, ir Ošena, tai kritai ir mano akyse.

 

 

Lol, kam vpš sutikti reikėjo? už tokį dalyką rcon? bb tau į burną. Pats tupas buvai kad sutikau, tavo bėdos

Tam kad nubaustu "nekaltą" žmogų. Nei sutiko nei ką, įdomu kur čia teisybė..
 
Pavyzdžiui aš dabar
norėčiau pyktis su visais, *cenzūra* parašau bitui jog neva duodu aš tau turismo ir 50k o tu tipo man ten kazka, jis nesutinka duodu aš jam ten free *cenzūra* parašau ta papeikimą, ir bitas be pareigų?
 
Susiprotėkit prašau, kas čia per nesamonė, baninam visus tada. Arba uždrauskit keitimus šitam serveryje... Nepeikiu nei Roko, nei Aivaro ar dar kažko, bet verta pamastyt...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tuoj tavęs čia nereiks, dėl ko čia prikišinėji visus žaidėjus kai vienas nesamonęs daro? Atsibodo žaisti, tai tegul išeina normaliai be nesamonių, pats nevertinu to ką jis padarė. Ir nusivylęs juo esu iki dabar. O kad prikišai ir mane, ir Ošena, tai kritai ir mano akyse.

, nu atsiprašau tai tegul kurie su tai tie kurie isidirbineja tai tie ir eina

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

, nu atsiprašau tai tegul kurie su tai tie kurie isidirbineja tai tie ir eina

 

Nu bet logiškai pagalvok, ar pats neatsisakytum kokio limono iš manęs dykai? ir poto verkčiau jog mane neva tu apagavai, ir prašau jį užblokuoti...

 

 

Jis neprikišo visų žaidėju, jis pagalvojo, kad jus visi einat už viena, bet jai taip nėra, tai gerai! Bet, kad jis padare nusikaltimą, tai tikrai nebus atleista jam.

Jei einam taip, tai ne taip kad vienas leavina dėl to jog atsibodo samp ir kiti turėtu. Savo nuomone tai turim

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau Rokas pasakė jog jeigų neatiduos iki 21:00 valandos tai gaus nuobaudas, kam dar čia freepostinti?

 

Už tai kad suprastu kad čia nėra teisybė. Jetau, užblokuos renką, pabandysiu padaryt pavyzduką, kad galima taip "visą" servą užblokuoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už tai kad suprastu kad čia nėra teisybė. Jetau, užblokuos renką, pabandysiu padaryt pavyzduką, kad galima taip "visą" servą užblokuoti.

Nefreepostink, PS Prsičiūdino Renka, ne mūsų bėdos nereikią apgaudinėti įrodymai yra. Tokius bausti reikią.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.