Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Rokas

Administratorius

 • 7.646

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 186

  Laimėta dienų

Rokas paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 8

Rokas turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Rokas

Paskutiniai profilio lankytojai

498.802 profilio peržiūros
 1. Įspėjimas žaidėjams, kurie serveryje turi administratoriaus privilegijas. Nustokite išnaudoti /azg komandą tam, kad nuslėptumėte turimus ginklus nuo policijos pareigūnų. Per porą dienų, už šį pažeidimą, administratoriaus paslaugas prarado 5 žaidėjai ir apie 20 žaidėjų gavo įspėjimus už blogą /azg komandos naudojimą. Gero vakaro!

  machine gun cat GIF

 2. Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama. Kadangi nusiskundimų žaidėju buvo nemažai, tokiu atveju patvirtiname apeliaciją, kuri kitose situaicjoje nebūtų patvirtinta dėl įrodymų trūkumo. Žaidėjas, kuris buvo nubaustas, turi lygiai 1 valandą, jog susisiektu su projekto administracija žaidimo failų patikrinimui.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Tevas 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Laurynas_Ltux 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Mašinų spawn (čytinimas). 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Logai. 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Tevas 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Domas_Rim 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Mašinų spawn (čytinimas). 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Logai. 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: Užblokavimo apeliacija netvarkinga. Tema rakinama.
 5. Prieš gerą pusvalandį paslaugų sistema turėjo atsistatyti. Jeigu paslaugos vis vien nebuvo suteiktos, tokiu atveju susisiekite su manimi asmeniškai. Atsiprašome už iškilusius nesklandumus.

   

  1. Laurynas Leigon

   Laurynas Leigon

   matau luca neblogai maitini

  2. Lucas_Patriot
  3. Selmis_Lukas

   Selmis_Lukas

   Labai geras dziadas

    

 6. Kreditų pirkimas iki pietų gali neveikti. Įmokų surinkimo operatorius (toliau „Paysera“) tvarko iškilusius techninius nesklandumus.

   

 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Tevas 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Milinkis, Litefanie_Paganis, Penktokas_Keramikas, Carl_Pratt, Mia_Loli, Oris_Oris, Rodrigesas_Capo, Thunder_God, Lewis_Vazquez, Take_Down 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Apgaudinėjimai, dalyvavimas Helovino užduotyje su daugiau nei vienu vartotoju. Už šį pažeidimą vartotojai ne tik užblokuoti, bet ir neteks turto per artimiausias 24 valandas. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Logai. 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: Esame žmonės, todėl galime klysti. Jeigu jaučiatės nubausti neteisingai, prašau su manimi susisiekti iki 19:00 valandos. Jeigu susisieke bandysite mus apgaudinėti, tokiu atveju būsite blokuojami RCON užblokavimu.
 8. Helovino raktų dalybos numatomos šiandiena, lapkričio 8d., 19:00 valandą (GMT +2).

 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Tevas 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Green_White 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Kenkėjiškas elgesys. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: Įrodymai čia.
 10. Užblokavimo apeliacija netvarkinga. Tema rakinama.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Tevas 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Zydu_Valdovas, Dawid_Jones, Hayden_Cox, Alan_Crawford 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Sukčiavimas (čytinimas) Helovino užduoties metu. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Logai. 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.