Jump to content

Rokas

Administratorius

 • 7.301

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 159

  Laimėta dienų

Rokas paskutinį kartą laimėjo Sausis 24

Rokas turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Rokas

Paskutiniai profilio lankytojai

441.298 profilio peržiūros
 1. Puse sumos pervedėme į banką. Apgavikas užblokuotas. Tema rakinama.
 2. Puse sumos pervedėme į banką. Apgavikas užblokuotas. Tema rakinama.
 3. Tokioje situacijoje niekuo padėti negalime. Ne jūs pirmas nuo to nukenčiate, todėl ateityje pasistengsiime, kad tokie atvejai nebepasikartotų. Tema rakinama.
 4. Kanalas sukurtas, prašau susisiekti su manimi asmeniškai dėl raidės TeamSpeak'e. Galioja iki 2020.02.25.
 5. Jeigu dar nepastebėjote, tai nuo šiol visos atrankos ir įvairūs renginiai yra registruojami kalendoriuje.

   

 6. iki
 7. 5 metai! Ar mes sustojome? Visų pirma norime padėkoti visiems projekto žaidėjams, jog per šiuos metu jie įrodė, koks mūsų projektas gali būti stabilus be jokių naujovių! Už stabilumą galime dėkoti tik Jums, todėl praėję metai yra tik Jūsų metai! Labai norime tikėti, jog šiais metais sugebėsime atsidėkoti už visą tą laukimą, kuris užsitęsė nežmoniškai daug laiko. Taip, tai mūsų kaltė ir mes prisiimame visą atsakomybę už susidariusią situaciją. Turbūt padarėme klaidą (padariau klaidą aš), jog nusprendėme tokiu metu, tiek aukštai išsikelti sau kartelę. Visam tam tiesiog nebuvome pasiruošę ir tai visiems kainavo daug brangaus laiko. Bet mes negalime sustoti dabar. Esame sugrįžę į tą kovinį ritmą, kuris toliau verčia mus tikėti savo idėjomis ir siekti savo užsibrėžtų tikslų. O kad visos Jūsų ir mūsų idėjos išsipildytų mums reikia dar šiek tiek laiko. Todėl prašome visų tikėti tuo, ką šiuo metu mes darome. Projekto gimtadienio proga 01.24 serveryje vyks dalybos, kurių metu didžioji dalis prisijungusių žaidėjų (ne AFK) serveryje galės laimėti įvairiausių prizų. Taip pat nuo 01.24d. iki 01.26d. perkant kreditus visais galimais būdais gausite +25% didesnį kreditų krepšelį. 5 metai! Ar mes sustojome? Ne. „Greenside“ administracija
 8. Oficialūs projekto logotipai, Logotipo idėja ir jos išpildymas priklauso Daumantas Banys @gandriukai Logotipai tamsiam fonui: Logotipai šviesiam fonui:
 9. Atrankos apibendrinimas, Kadangi direktorių prižiūrėtojo pareigos yra vienos atsakingiausiu, tad nusprendėme šioje atrankoje pasirinkti tą žmogų, kuris degė noru labiausiai. Pasirinkome dar neišbandytą variantą, kuris turės daugiausiai noro kažką įrodyti sau ir kitiems. Tikiuosi, jog šį kartą rizika pasiteisins ir turėsime komandoje tokį žmogų, kuris tokiose pareigose nebijos prisiimti atsakomybės ir turės savo argumentuotą nuomonę jo kompetenciją atitinkančiose situacijose. Naujasis direktorių prižiūrėtojas: Hitautas_White „Greenside“ administracija
 10. @Daniel_Fernandez apie ratus žaidėjui nieko neminėjai. Už melavimą turėčiau bausti užblokavimu momentaliai. Turi lygiai 20 valandų grąžinti žaidėjui pinigus, o žaidėjas tau tavo tr. priemonę. Jeigu to nepadarysi per 20 valandų pranešk arba būsi baudžiamas kaip už apgaules (užblokavimas + vartotojo užšaldymas).
 11. Administratorius nebus baudžiamas. Tema rakinama.
 12. Kada serverio atnaujinimas? Per projekto gimtadienį (01.24)? Teks jus nuvilti. Šios datos nesižymėkite savo kalendoriuose ir neplanuokite bemiegių naktų. Tada kada? Atsakyti nei sau, nei jums į šį klausimą šiuo metu negalime. Bet prižadame, jog tiek laukti nebereikės. Prašome iš Jūsų pusės tik dar šiek tiek kantrybės. Žinome, jog jos ten daug nebėra, bet prašome palaukti. Ar verta? Pamatysite patys.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...