Rokas

Administratorius

Rokas

Administratorius
 • ID

  2
 • Turinio skaičius

  7.162
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  139

Rokas paskutinį kartą laimėjo Vasaris 3

Rokas turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

371.928 profilio peržiūros
 1. @Mantas nepatikimas. Nepervedė likusios sumos už parduotą serverį.

 2. kaip tau parašyti a.ž ? :D

 3. kur rasyti jai mane apgavo ir turiu yrodymus?

   

  1. fryzeris
  2. Laurynas_Leigon

   Laurynas_Leigon

   Visa informaciją apie apgaules gali rasti čia - https://greenside.lt/forumas/forum/122-apgaulės/

  3. Mercedes_Mafia

   Mercedes_Mafia

   Geriau eitum tema peržieti kuria jau ten parašes....

 4. kur teikti ppk jai policininkas neteisingai apkaltino?

   

  1. Pronis_Kadilaks

   Pronis_Kadilaks

   Kiekvienas darbas su pakvietimu turi savo papeikimų temą. O policininkų papeikimo temą rasi būtent čia - 

   Bet papeikimą rašyk tada, kai žinai jog tikrai pareigūnas nubaudė neteisingai, nes kitu atveju už melagingus papeikimus baudžiama forumo įspėjimais.

    

  2. Michael_Pacano

   Michael_Pacano

   Papeikimą pareigūnui gali pateikti keliaudamas per apačioje pateiktą nuorodą, bet turėk omenyje, kad už melagingą papeikimą gausi įspėjimų.

    

 5. Rokas

  Unban Artex_Global

  Kitą kartą tiesiog susisiekite su administracija skype, gmail arba parašydami į AŽ forume. Problema išspręsta. Tema rakinama.
 6. Sveiki, noriu paklausti apie šitokia tokį klausimą

   

 7. Rokas

  [1.8.7] Sprite taromatai

  Maistą galima pirkti kioskuose ir suvartoti bet kada, kai yra jo trūkumas. Tema rakinama.
 8. Randate visokių CLEO failų, bet įsikelti failo, kuris rodytų FPS skaičių kampe negalite? Po atnaujinimo nebeliks ir tų pačių c-bug įspėjimų. Tema rakinama.
 9. Rokas

  Unban Edvisss_Ytas

  Atblokuotas.
 10. Užblokavimo anketa netvarkinga. Prižiūrėtojas tiesiog norėjo užkirsti kelią, jog niekada į tą vartotoją niekas nebesijungtų, tačiau neįvertino to, jog mūsų serveryje visi užblokavimai yra ir ant vartotojo, ir ant IP adreso.
 11. Rokas

  Kada atnaujinimas?

  Jeigu negavai jokios „naudos“ tada klausimas kodėl tu vis dar čia? Manau yra daug projektų, kuriuose gausi savo trokštamos „naudos“, todėl prašau rinktis juos. Temos klausimas neturi konkretaus atsakymo. Tema rakinama.
 12. Permainos projekto valdžioje, Nuo šios dienos oficialiai atsistatydinu kaip projekto administratorius. Tai reiškia, jog projektą administruos kiti, tam paskirti žmonės. Tokį sprendimą teko priimti dėl motyvacijos trūkumo ir asmeninių priežasčių susijusiu su realiu gyvenimu. Tai nereiškia, jog Mafijos_Tevas paliks „Greenside“ projektą. Toliau liksiu savininku ir stengsiuosi visą likusį laisvalaikį investuoti į projekto tobulėjimą iš techninės pusės. Kaip tai atsilieps projektui? Projekte niekas nesikeis apart poros naujų vardų projekto valdžioje. Manau, jog projektas vertas geresnio administratoriaus, kuris įdės daugiau pastangų ne tik į tvarkos palaikymą, bet ir į marketingą, žaidėjų stebėjimą, užimtumo didinimą įvairiais konkursais ir panašiai. O aš savo sukauptą patirtį panaudosiu projekto plėtrai iš techninės pusės. Tai reiškia, jog asmeniškai su manimi pabendrauti galėsite „šiek tiek“ rečiau. Už visus Jūsų, žaidėjų akimis matomus mano darbus bus atsakingi @Matthew_Bennett ir @Rebeka_Sander. Tai reiškia, jog nuo šiol šie komandos nariai administruos „Greenside“ projektą ir jie bus projekto padėties šeimininkai. Visi Jūsų buvę klausimai man nuo šiol turėtų būti adresuoti būtent šiems žmonėms. Duokite šiems žmonėms laiko ir tikiu, jog jie užsitarnaus Jūsų pagarbą! Matthew_Bennett - Projekto administratorius. Atsakingas už pagalbą serverio žaidėjams, paslaugas, projekto komandą, projekto plėtrą, jo vystymą ir ateities planų kūrimą. Rebeka_Sander - Projekto administratorė. Atsakinga už pagalbą serverio žaidėjams, paslaugas, projekto komandą, projekto plėtrą, jo vystymą ir ateities planų kūrimą. Asmeniškai noriu padėkoti už visus šiuos metus, jog kentėjote mane ir mano sprendimus. Paskutinis prašymas iš mano pusės jums - gerbkite ir mylėkite naujuosius projekto administratorius! Pagarbiai @Rokas !
 13. Rokas

  Jeffrey_Watson prašo asmeninio kanalo.

  Kanalas sukurtas, prašau susisiekti su manimi asmeniškai TS'e. Galioja iki 2019.03.01
 14. Rokas

  Unban Ford_Escort

  Atblokuotas.
 15. Rokas

  Emigruoju John_Andrej

  NEEMIGRUOTAS. Jau esate emigravęs su kitu vartotoju.