Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Rokas

Administratorius

 • 8.570

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 314

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Rokas paskutinį kartą laimėjo Gegužė 23

Rokas turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Rokas

 • Rank
  Projekto įkūrėjas
 • Gimtadienis 1993.09.17

Paskutiniai profilio lankytojai

614.772 profilio peržiūros
 1. Eurovizija 2024! Konkurso nugalėtojai, Apačioje pateikiamas žaidėjų dešimtukas, kuris surinko daugiausiai taškų. 🥇Migelis_Zhebtuvelis, taškai – 19; Pasirinktą tr. priemonės tune. 2500 kreditų; Tune auksinių dėžių („/tdeze“) 80 vnt.! Išvaizdos („/ideze“) dėžių 40 vnt.! Aksesuarų („/adeze“) dėžių 20 vnt.! 🥈Misteris_Erikas, taškai – 18; Pasirinktą tr. priemonės tune. 2500 kreditų; Tune auksinių dėžių („/tdeze“) 80 vnt.! Išvaizdos („/ideze“) dėžių 40 vnt.! Aksesuarų („/adeze“) dėžių 20 vnt.! 🥉Justas_Paklausk, taškai – 16; Pasirinktą tr. priemonės tune.
 2. Eurovizija 2024! Palaikyk Silvester Belt Eurovizijos finale ir dalyvaudamas/-a konkurse laimėk įvairiausių prizų. Tiksliausiai žemiau paminėtus rezultatus nuspėję mūsų žaidimų serverio žaidėjai rinks taškus. Daugiausiai taškų surinkę TOP10 žaidėjai laimės žemiau paminėtus prizus. O už tiksliai atspėtą Silvester Belt galutinę vietą finale – Premium žaidėjo statusas! 🎹 Už kokius spėjimus bus renkami taškai? 🏆 Kokius prizus išsidalins nugalėtojai? ✔️Anketos šablonas, Spėjimus pateikti šios temos atsakymuose, užpildžius žemiau pateiktą šabloną.
 3. Nusikalstamos veiklos išvalymas, Per beveik tris metus didžioji dalis serverio žaidėjų išbandė ką reiškia būti baikeriu „greenside“ žaidimų serveryje ir nemaža dalis jų pasiekė viską. Dėl šios priežasties nusprendėme, kad atėjo laikas visus pasiekimus nubraukti ir pradėti viską iš naujo. 🟪Restartuoti barų ir baikerių lygiai, Buvo restartuoti barų ir baikerių lygiai. Tai reiškia, jog tiek barai, tiek baikeriai savo lygius turės keltis iš naujo. Barai lygį keliasi parduodami produkciją, o baikeriai atlikdami atitinkamus veiksmus žaidime. Pasikėlus baro ar baikerio lygį, atsirakina
 4. Nukentėjęs žaidėjas atgavo verslą ir namą. Tema rakinama.
 5. Žaidėjas @Frank_Clever nebuvo užstrigęs ar kaip nors kitaip apribotas žaidime. Žaidėjas galėjo išeiti tiek iš pastatato, tiek dirbti versle. Apgavikas @Frank_Clever užblokuotas ir neteko veikėjo. Nukentėjusiam žaidėjui @Alex_Killer buvo atlygina 50% žalos. Tema rakinama.
 6. Trūksta konteksto. Premium žaidėjas nebus baudžiamas. Tema rakinama.
 7. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 8. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.