Rokas

Administratorius

Rokas

Administratorius
 • ID

  2
 • Turinio skaičius

  6.942
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  129

Rokas paskutinį kartą laimėjo Gruodis 9

Rokas turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

304.419 profilio peržiūros
 1. Rokas

  Golden CEO rinkimai

  Kadangi direktorių prižiūrėtojas @Rokas_Lays nusprendė atsistatydinti iš pareigų (su visa pagarba jam) tokiu atveju nusprendėme, jog administracija skirti laiko sąžiningai direktorių analizei negali. Aplamai kalbant apie „Golden CEO“ idėja yra sveikintina ir ganėtinai įdomi, bet nemanome, jog tai galėtų būti ta sistema, kuri veiktų sėkmingai ir galėtų duoti vien tik teigiamus rezultatus kalbant apie firmų efektyvumą (visą tą laiką būtų galima investuoti naudingiau). Vien direktorių įdedamas darbas į firmos analizę yra nežmoniškai didelis. Dėl šios priežasties neišanalizuoti direktoriai @Michael_Pacano ir @Jack_Marzo gavo kaip premiją po 3.500 kreditų už atsidavimą ir kruopštumą ruošiant analizes. Mes tai labai vertiname! Pagarbiai „Greenside“ administracija
 2. Rokas

  DP užduotys firmoms

  •••UŽDUOTYS••• MEDIKAI : Dalyvaujančių 10. Užduotis; ► Padaryti bendrą nuotrauką su visais užduoties dalyviais, kurioje atitinkamai būtų išreikšta padėka buvusiam direktorių prižiūrėtojui @Rokas_Lays; ► Joks iš užduotyje dalivaujančių darbuotojų negali gauti papeikimo, kuris būtų priimtas; ► Nepraleisti ne daugiau kaip 2 iškvietimus. MECHANIKAI : Dalyvaujančių 18. Užduotis; ► Padaryti bendrą nuotrauką su visais užduoties dalyviais, kurioje atitinkamai būtų išreikšta padėka buvusiam direktorių prižiūrėtojui @Rokas_Lays; ► Joks iš užduotyje dalivaujančių darbuotojų negali gauti papeikimo, kuris būtų priimtas; ► Nepraleisti ne daugiau kaip 1 iškvietimą. POLICIJOS PAREIGŪNAI : Dalyvaujančių 16. Užduotis; ► Padaryti bendrą nuotrauką su visais užduoties dalyviais, kurioje atitinkamai būtų išreikšta padėka buvusiam direktorių prižiūrėtojui @Rokas_Lays; ► Joks iš užduotyje dalivaujančių darbuotojų negali gauti papeikimo, kuris būtų priimtas; ► Nepraleisti ne daugiau kaip 1 iškvietimus. PERVEŽĖJAI : Dalyvaujančių 28. Užduotis; ► Padaryti bendrą nuotrauką su visais užduoties dalyviais, kurioje atitinkamai būtų išreikšta padėka buvusiam direktorių prižiūrėtojui @Rokas_Lays; ► Joks iš užduotyje dalivaujančių darbuotojų negali gauti papeikimo, kuris būtų priimtas; ► Nepraleisti nei vieno iškvietimo. TAKSISTAI :Dalyvaujančių 13 Užduotis; ► Padaryti bendrą nuotrauką su visais užduoties dalyviais, kurioje atitinkamai būtų išreikšta padėka buvusiam direktorių prižiūrėtojui @Rokas_Lays; ► Joks iš užduotyje dalivaujančių darbuotojų negali gauti papeikimo, kuris būtų priimtas; ► Nepraleisti ne daugiau kaip 2 iškvietimus. p.s. taisyklių keitimas, bandymas palengvinti sau užduotį skelbiant savaitės trukmės akcijas ir kita = diskvalifikavimui, sėkmės.
 3. Atranka į direktorių prižiūrėtojo pareigas, Kas yra direktorių prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto direktorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali. Už kokius darbus yra atsakingas direktorių prižiūrėtojas? Direktorių prižiūrėtojas yra atsakingas už direktorių atrankų organizavimą ir analizavimą, už naujų taisyklių priėmimą, senų taisyklių adaptavimą, už direktorių prižiūrėjimą, bausmių skirimą ir už dar daug „nepastebimos“ veiklos už paprastų, mirtingųjų serverio žaidėjų akių. Kiek direktorių prižiūrėtojų rinksite? Tik vieną, pagrindinis direktorių prižiūrėtojas turės galimybę pasirinkti sau pagalbininką praėjus atitinkamam laiko tarpui. Kaip dalyvauti atrankoje? Tiesiog šios temos atsakymuose parašykite pranešimą, kuriame turi būti: • Trumpas prisistatymas (amžius, vardas, pomėgiai, užsiėmimai realiame gyvenime, pasiekimai „SA-MP“ ir t.t.); • Trumpas pasakojimas kaip atradote „greenside.lt“ projektą ir kiek laiko jau esate šio projekto dalimi; • Trumpas aprašymas kas Jūsų nuome yra direktorius ir kokios jo atsakomybės yra mūsų projekte. • Trumpai apžvelkite dabartinę direktorių prižiūrėjimo sistemą (pliusai, minusai). • Išsamiai apžvelkite savo direktorių prižiūrėjimo sistemą (atrankų mechanika, taisyklės, užduotys ir t.t.). • Priežastys kodėl pildote į direktorių prižiūrėtojo pareigas ir ką planuojate pasiekti kandidatuodami į tokias svarbias pareigas; • Prie visų šių punktų galite pridėti kažką ir savo, kas jūsų nuomone būtų svarbu. • Visą pranešimą sutvarkykite taip, kaip tvarkytumėte savo temą, einant direktoriaus prižiūrėtojo pareigas. #INFORMACIJA, • Pranešimus rašo tik tie, kurie nori tapti direktorių prižiūrėtoju. • Jūsų pranešimus matys tik projekto administratoriai. • Atranka vyks iki tol, kol rasim žmogų, kuris atitiks mūsų keliamas reikalavimus. Sėkmės atrankoje! PAGARBIAI „greenside.lt“ ADMINISTRACIJA
 4. Rokas

  Apgavo Los_Weed(Korne_Best)

  Tema rakinama.
 5. Rokas

  Unban Simple_One

  ID nesumaišei, nes niekam tuo momentu nerašei jokios SMS su pranešimu, jog tas žaidėjas čytinina. Per /a ar kur kitur kitiems administratoriams irgi nepranešėte. Tik gavęs iš to pačio Ignas_Sniego NRG klausinėjote jo vertės administratorių chate. Tai vieninelė Jūsų žinutė prisijungusiems „administratoriams“. Melavimas projekto komandai, bendrininkavimas su čyteriu. Už visus šiuos pažeidimus turėtumėte būti baudžiamas RCON užblokavimu. Neatblokuotas.
 6. Rokas

  Peikiu Mafijos_Senelis

  Prižiūrėtojas sprendimą priėmė ne iš blogos valios. Prieš sprendimo priėmimą diskutuota buvo ir su kitais komandos nariais. Visiems komandos nariams buvo paaiškinta, jog tokiose situacijoje žaidėjas negali būti blokuojamas. Ačiū už pranešimą @Big Shaq! Tema rakinama.
 7. Rokas

  Apgavo Burj_Khalifa

  Situacija buvo išspręsta. Tema rakinama.
 8. Rokas

  Apgavo Jack_Mister.

  Apgavikas užblokuotas. Tema rakinama.
 9. Rokas

  Apgavo Don_Pablitoo

  Apgavikas užblokuotas ir neteko vartotojo. Nukentėjęs žaidėjas atgavo pusę (75.000€) sumos. Tema rakinama.
 10. Rokas

  Apgavo Sylvester_Williams

  Apgavikas užblokuotas. Nukentėjęs žaidėjas atgavo pusę tr. priemonės sumos. Tema rakinama.
 11. Žaidėjas užblokuotas. Jeigu žaidėjas tikrai nieko nenaudoja, tegul susisiekia asmeniškai patikrinimui. Jeigu žaidėjas bandys apgauti administracija patikrinimo metu, tokiu atveju žaidėjas bus baudžiamas RCON užblokavimu. Tema rakinama.
 12. Jeigu nerasite papsakokite kur radote šį video įrašą, kurio nuotrauką padarėte ir pateikėte įrodymuose.
 13. Prašome prisegti prie įrodymų paskutines 15s nuotraukoje pateikto vaizdo įrašo.
 14. Rokas

  Peikiu Jake_Willson

  Nemaišykite keiksmažodžių ir įžeidimų. Įžeisti žmogų galima nebūtinai pavartojus keiksmažodį. Šiuo atveju pats kontekstas orientuotas į bandymą įžeisti žaidėją. Mūsų projekte tokie atvejai yra prilyginami įžeidimams. Kaip kituose projektuose tai traktuojama mums neįdomu, nes mūsų projektas turi savo taisykles. Administratorius nebus baudžiamas.
 15. Rokas

  Peikiu Liolekas_Bolekas

  Žaidėjas prarado administratoriaus statusą ir gavo administratoriaus privilegijų draudimą vieneriems metams. Tema rakinama.