Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Keli pasiūlymai.

The_Rain

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki.

 

Manau daug kas norėtų kad algas žmogus galėtų atsiimti savo norimu laiku, tai daug kam praverstų finansiniuose reikaluose, bei sutaupytų daugiau laiko, kažkaip tas atsiėmimo laiko nurodymas yra gan nerealus ir nereikalingas, taip algą dabar galima nusiimti bet kada, bet manau savininkai šią klaidą pataisys, būtų geriau jog netaisytų mano manymu tiesiog išimtų tą užrašiuką nuo kada iki kada atsiėmimas, nemanau jog tai būtų labai sunku.

 

Gal tai yra labiau ateičiai ir sunkiau būtų padaryti tai, kaip dabar jau visi prisipirkę, bet siūlyčiau padaryti II, III LVL administratorių tik tiems kurie yra atsakingi ir to yra nusipelnę ir užpildo tam tikras anketas forume, kodėl mano tokia nuomonė ? Todėl, nes daugelis prisiperka administratorių ne tam, kad prižiūrėt serveriui, bet tik savo malonumui. Tiesiog galima įdėti I LVL administratorių, suprantu jog dabar daugelis sakys, kad tai neįmanoma ir konfliktuos tie žmonės kurie jau turi tas pareigas nusipirkę, bet mano manymu tai yra geriau. Aiškiai suprantama yra tas jog nukentėtų serverio pelnas, bet būtų galima daug daugiau prigalvoti tų privilegijų. Tai tiek...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nepritariu tavo įdėjoms,ypač apie admin,jau labai bus panašu į kitus serverius.

 

O tai kad administracijos pareigas pirkti galima nėra panašu į kitus serverius ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už pirma idėja aš UŽ, manau butu lengviau ir patogiau.. O už antra idėja aš prieš, nebent galėtu padaryti 4LVl administratorius kur jau reikėtu pildyti, ten jie turėtu prižiurėti serveri.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.