Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Sabas_Brown . - Biografija !

Rekomenduojamas pranešimas

Geras, įdomu , suprantama liuks.

 

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas , labai daug sužinojau apie tavo sa-mp kelią , ir laukius penktos dalies tirkai sudominai , gal ir aš kažkada parašysiu daugiau apie save . Tikrai labai šaunu , kad  tiek daug darbo į tą dalyką įdėjai. Duodu "like"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomus, blogas ypač patiko I skyrius, kaip tau mama liepdavo išjungti PC dėl game, žudymų, man ir liepdavo, bet sakydavau čia tik žaidimas, kas gali blogo nutikti? :D Pats GTA:SA pradėjau žaisti 8 metų, o seniau vice-city 6 metų. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėkui visiems , kita dalis turėtų būti vėl gi apie SA:MP ir tolimesnius pasiekimus , pasistengsiu sutalpinti visus pasiekimus į vieną partą , o kita dalis bus apie blogajį SAMP personažą manyje , bei Admin draudimą :D


Vėliau prasidės , apie Lolą , ir GreenSaida


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na na sabai. Tu dirbai savaite o aš keturias dienas ir su vytu gavom pavus :D. Šiaip mums visiems dave vienodas komandas pirmą savaite. Apie DP iškoliavima Taip tai buvau AŠ iškoliavau marija ir ji atsitatydino. Bet iškoliavau teisingai nes ji nusženginėjo taisyklėm. Paskui vytas krito todėl jog susilaužė koja gulėjo ligoninėje ir tiesiog pats paprašė jog nušalintu. Mes buvom BEST ane? Taigi ne viska taip gerai prisimeni. Be to pavaduotojus gavom Gegužės 4 diena 2014 metias

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėkui visiems apie atsiliepimus

O dieve Rokai , sakau viską bendrai , nebandau atitaikyt dieną į dieną , ko čia putojiesi . Mes best nebuvom , aš buvau BEST :D

PADARYTAS NAUJAS UPDATE : Pasiekimai , Čytinimas - Admin Draudimas , GreenSide projekto atradimas ir pirmi įspūdžiai .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Dėkui visiems apie atsiliepimus

O dieve Rokai , sakau viską bendrai , nebandau atitaikyt dieną į dieną , ko čia putojiesi . Mes best nebuvom , aš buvau BEST :D

PADARYTAS NAUJAS UPDATE : Pasiekimai , Čytinimas - Admin Draudimas , GreenSide projekto atradimas ir pirmi įspūdžiai .

 

Sory kad vėl komentuoju. Sabai neputoju. Aš tik prikolinu viska čia gerai yra MLDc buvai ir esi. Sėkmės db drk sedėti 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šauni istorija,sėkmės :)

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip gal būtų viskas ir tvarkoje, tik nesuprantu kam rašyti, tai ką pasiekei kitame projekte, jai žaidi šiame? Geriau aprašyk, tai ką pasiekei šiame, koks įspūdis ir pnš, bet čia tik mano nuomonė. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esmė tame , kad bus ir apie tai parašyta , nėra dar čia apie ką rašyt , Būtų tik 2 partai .

Čia mano dylerių direktorius pas kurį pradėjau nešvariai žaisti .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip gal būtų viskas ir tvarkoje, tik nesuprantu kam rašyti, tai ką pasiekei kitame projekte, jai žaidi šiame? Geriau aprašyk, tai ką pasiekei šiame, koks įspūdis ir pnš, bet čia tik mano nuomonė. :)

O man pavyzdžiui įdomu visa istorija,ką jis darė,kol priėjo šitą serverį ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū visiems už geros žodžius , laikui bėgant papildysiu , nes dabar nėra ką čia parašyt , apie lolą nenoriu išsiplėsti .


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.