Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Valis_Kent

Neaktyvus

 • 536

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

4 sekėjų

Apie Valis_Kent

 • Gimtadienis 2017.10.04

Paskutiniai profilio lankytojai

33.436 profilio peržiūros
 1. tai kada tas pazadetasis dydysis update? @Rokas

  1. Rokas

   Rokas

   Labas @Valis_Kent , šiuo metu esame užstrige ties rimčiausios sistemos aprašymu, nuo kurios priklausys ar atnaujinimas bus vykes ar ne. Gaila, bet darbai nejuda tokiu greičiu kokiu norėtumėme. Turime daug aplinkybių gyvenime, kurios išmuša mus iš vėžių ir neduoda susikonsentruoti į projektą visu 100%. Tikiuosi, jog šiais metais „greenside“ turės naują versiją. Jeigu ne ... teks daug ką keisti kalbant apie žmones, nuo kurių priklauso serverio atnaujinimo progresas.

   Atsiprašau kad tenka laukti, bet „greenside“ nebėra tas, kuris buvo pradžioje. Administracija paseno, atsirado kitos vertybės, todėl laiko projektui lieka vis mažiau. Labai tikiuosi, jog rasime sprendimą ir visi toliau galės mėgautis atnaujintu „greenside“.

 2. ti kada update? :D ar cia jau uzmirstas dalykas? :D

 3. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Lucky_Dealer 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 4. prašau tau va anketa, + tau paciai reikėtu duoti forumo isp už free postus.
 5. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Laura_Zvinkyte 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: ižeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 6. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Rokas_Kaimietis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: izedinejimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 7. Šaunus update. gerai pasidarbavot, lauksim kito update
 8. Su gimtadieniu gs jau net 3 metai serveriui... kai greit tas laikas bega... Sėkmes jums toliau darbuose ir lauksim daug daug atnaujinimu

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...