Valis_Kent

Narys

Valis_Kent

Narys
 • ID

  649
 • Turinio skaičius

  536
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

4 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

29.187 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Lucky_Dealer 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 2. Valis_Kent

  Peikiu Valis_Kent

  prašau tau va anketa, + tau paciai reikėtu duoti forumo isp už free postus.
 3. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Laura_Zvinkyte 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: ižeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 4. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Rokas_Kaimietis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: izedinejimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 5. Valis_Kent

  2018.02.01 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8.6)

  Šaunus update. gerai pasidarbavot, lauksim kito update
 6. Valis_Kent

  Treji metai kartu su „GreenSide“,

  Su gimtadieniu gs jau net 3 metai serveriui... kai greit tas laikas bega... Sėkmes jums toliau darbuose ir lauksim daug daug atnaujinimu
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Valis_Kent • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Vilma_Ofke • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Už pikniaudžiavima admin komandomis. Free banina žaidėjus ban anketu nera. Tas Lukas_Rolopas net admin neturi galit žėt per logus. Ban ankėtu nera. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 8. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Valis_Kent Kam bus naudojamas kanalas?: Pokalbiams su chebra. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip susipažinau.
 9. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Kevinas_Gilius 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 10. UŽTILDYMO ANKETŲ ŠABLONAI: Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Trolas_Lolas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /vc ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 11. UŽTILDYMO ANKETŲ ŠABLONAI: Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_KEnt 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Privie_Tiuchas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 12. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Mister_Raugulis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/grWth 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/grWth
 13. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Valis_Kent 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Edvis_Torreto 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: izeidinejimai , srr ne už ta mute uždėjau.. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/drtRb 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/drtRb
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Valis_Kent • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : John_Terry • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: mute dejo ir nera mute anketos ir vyriokas klausinejo ar saibas perdavineju pavizdingas adminas • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://www.part.lt/img/23a12094e30d05b635f26ea177ead0bd792.png
 15. man praktiskai sukilo pingas ziuriu ir ne man vienam laikosi apie 90-120 o seniau budavo po 40-50 o kaip kituose servuose nezejau