Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

420 Infographic

Rekomenduojamas pranešimas

Na tikrai atrodo labai gražiai mano akimis, bet arba čia rimtai kažkur tas darbas matytas man arba nežinau.

 

 

rimtas darbelis,man labia patiko :),man šis darbelis kažkur matytas

aš jį nupiešiau Rudenio pabaigoje, ir buvau daug kur paplatines ;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiek žinau tave, tai tikrai tikiu, kad čia tavo darbelis, bet jį jau mačiau prieš tai paplitusį parašo dydžio pas ryžą :D Anyway, gražus darbelis, šaunuolis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiek žinau tave, tai tikrai tikiu, kad čia tavo darbelis, bet jį jau mačiau prieš tai paplitusį parašo dydžio pas ryžą :D Anyway, gražus darbelis, šaunuolis

Gali būti, nerašykite ar jūs tikite, kad čia mano darbas ar ne, nes man yra vienodai, ir taip visi kas mane nors kiek pažįsta,žino jog aš ne būčiau kėlęs ne savo darbą. Ačiū už atsiliepimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na nuotraukėlė gan graži 10/10. O tą muziką ir video žiūrėt prirūkiusiam tai mirtis jaučiu :D

Tai kodėl tavo manymu aš ją įkėliau :D

Tu visiškai teisus, ištestuota ir patikrinta :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau kaip čia parašius jog nesakytumėte kad giriuosi. Bet šenakt buvau išjudėjęs su pusbroliumi, patvarkėm 1,50 Gramo šio daikto. ( Žolės ). Rūkėme per kasekėlę - Taip davė kad net sprogo bombą man ausyse... Atrodo mutiną vemt bet nevėmiau . :/ Tas kas nėra bandę ar esate ir žinote ta jausmą tuomet suprasite, prieš vartojant šį mėš*ą nusipirkite ką nors saldaus. Nes man asmeniškai neužteko 3 Milk šokoladų :D 1 Sudmarino . Bei 2 pakelių traškučių. Tai šis reikalas gali padaryti žmogų storą arba kaip sakant, gerai nusipenėjusį :D 

Apie nuotrauką - Gerai padaryta, tačiau rukau ne dažnai, o tu turbūt ją dariai apsirūkęs ? Negaliu pasakyti jog ne, bet asmeniškai aš apsirūkęs nieko panašaus nepadaryčiau , aplamai abėjojiu ar sa-mp paloščiau, nebent būčiau nepadauginęs :D

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau kaip čia parašius jog nesakytumėte kad giriuosi. Bet šenakt buvau išjudėjęs su pusbroliumi, patvarkėm 1,50 Gramo šio daikto. ( Žolės ). Rūkėme per kasekėlę - Taip davė kad net sprogo bombą man ausyse... Atrodo mutiną vemt bet nevėmiau . :/ Tas kas nėra bandę ar esate ir žinote ta jausmą tuomet suprasite, prieš vartojant šį mėš*ą nusipirkite ką nors saldaus. Nes man asmeniškai neužteko 3 Milk šokoladų :D 1 Sudmarino . Bei 2 pakelių traškučių. Tai šis reikalas gali padaryti žmogų storą arba kaip sakant, gerai nusipenėjusį :D 

Apie nuotrauką - Gerai padaryta, tačiau rukau ne dažnai, o tu turbūt ją dariai apsirūkęs ? Negaliu pasakyti jog ne, bet asmeniškai aš apsirūkęs nieko panašaus nepadaryčiau , aplamai abėjojiu ar sa-mp paloščiau, nebent būčiau nepadauginęs :D

 

Man atvirksciai - apsirukius vaizduote pagrejea 60% :D ir atrandu tokiu sugebejimu kuriu neturiu budamas blaivas :D

Si darba piesiau blaivas, as jau kaip 6 menesiai uzrises :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.