Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Egidijus_Keza GSPD drk

Марихуана

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS,


(2015.01.28)


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Julius_Laukinis


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: GSPD drk


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Už tai,kad būdamas direktorius nežino nuostatų ir juos laužo.Uždėjo star kontrabandos gabenimo metu kas yra draudžiama.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?:  1.11.6 Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti tazeriu, dėti /ita gaujiniams kontrabandos gabenimo metu.


1.11.7 Gaujos kontrabandos gabenimo metu teisėsauga gali: užtverti tiltus, šaudyti tik į padangas ir gaujinius (bet ne į sunkvežimį jog sprogtų). Rakinti, dėti /ita negalima net tuo atveju jeigu lieka tik vairuotojas, tiesiog neleisti kroviniui pasiekti tikslo.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : http://imgur.com/Gfo6nzf


 http://imgur.com/t31V8Bl


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas kaip matau jus negabenot nieko nereikia čia atmazu galvoti ir dar vienas dalykas šalia kur yra mašina yra ne jūsų gaujos narys.Tad aš galim sakyti nieko nenusižengiau.

va įrodymai

įžeidinėjimai

http://imgur.com/a/alOvq

 

Štai kaip jus nevežat krovinio o aš gaudau nes noriu patikrinti deja aš taisykles žinau nereikia čia atmazu galvoti,

 

o čia kaip šaudai ir už ką gavai įtarimus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas kaip matau jus negabenot nieko nereikia čia atmazu galvoti ir dar vienas dalykas šalia kur yra mašina yra ne jūsų gaujos narys.Tad aš galim sakyti nieko nenusižengiau.

va įrodymai

įžeidinėjimai

http://imgur.com/a/alOvq

 

Štai kaip jus nevežat krovinio o aš gaudau nes noriu patikrinti deja aš taisykles žinau nereikia čia atmazu galvoti,

 

o čia kaip šaudai ir už ką gavai įtarimus

  1.11.6 Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti tazeriu, dėti /ita gaujiniams kontrabandos gabenimo metu.

Kas dar neaišku?Iškur tu gali žinoti,kad mūsų fūra nebuvo kur nors netoli pasikrovus narkotikų/ginklų ir,kad mes nevažiavom jos nuvešti?Negali.Todėl tu pagal mane nusižengei taisyklėm.

O tave šaudžiau,nes mačiau,kad darai nesamones ir rakini kitus gaujinius.

+taisyklės yra taisyklės,jų reikia laikytis,o ką tu darai?

 

+add 1.11.7 Gaujos kontrabandos gabenimo metu teisėsauga gali: užtverti tiltus, šaudyti tik į padangas ir gaujinius (bet ne į sunkvežimį jog sprogtų). Rakinti, dėti /ita negalima net tuo atveju jeigu lieka tik vairuotojas, tiesiog neleisti kroviniui pasiekti tikslo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  1.11.6 Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti tazeriu, dėti /ita gaujiniams kontrabandos gabenimo metu.

Kas dar neaišku?Iškur tu gali žinoti,kad mūsų fūra nebuvo kur nors netoli pasikrovus narkotikų/ginklų ir,kad mes nevažiavom jos nuvešti?Negali.Todėl tu pagal mane nusižengei taisyklėm.

O tave šaudžiau,nes mačiau,kad darai nesamones ir rakini kitus gaujinius.

+taisyklės yra taisyklės,jų reikia laikytis,o ką tu darai?

 

+add 1.11.7 Gaujos kontrabandos gabenimo metu teisėsauga gali: užtverti tiltus, šaudyti tik į padangas ir gaujinius (bet ne į sunkvežimį jog sprogtų). Rakinti, dėti /ita negalima net tuo atveju jeigu lieka tik vairuotojas, tiesiog neleisti kroviniui pasiekti tikslo.

Tu man dabar paaiškink kur tu vežei krovinį kaip paaiškinsi paskambink man ir dar jeigu nemoki skaityti taisyklių nieko padėti negaliu.

  1.11.6 Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti tazeriu, dėti /ita gaujiniams kontrabandos gabenimo metu.

Kur tu gabenai kontrabandos krovinį kaip įrodysi tada būsi teisus , o dabar nieko negali normaliai pasakyti nes nesi teisus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Papeikimo pagrindinis konfliktas - surakintas And_Miami (kontrabandinės fūros vairuotojas).

Jog buvo surakinti Nortenos, tai nematau čia jokios problemos, dar kaip tik - už tai jog dvi gaujos išvien veikė, bendradarbiavo, abiejoms po įspėjimą uždėčiau (juk tokios jūsų taisyklės..).

 

Taigi, Egidijus galvojo, jog važiuojančią tuščią fūrą rakinti galima. Kad nebūtų kitą kart jog "kontrabandinę fūrą rakinom todėl kad niekur neparašyta jog negalima taip daryti šviečiant mėnulio pilnačiai", paaiškinsiu - kontrabandos metas tai yra aplamai serverio mechanikos nustatytas laikas kada techniškai įmanomas jos krovimas.

 

Juolab vaizdo įrašuose matosi jog Egidijus šaudo į padangas visą apkabą, nors aiškiai parašyta jog prašauti padangas tik po kelias kulkas.

 

Pats jau buvau arti nuomonės jog keisti direktorių, nes nesukuria padorios, dienos metu atyvios PD komandos, tačiau po ilgų diskusijų su Roku apie direktoriaus komandą, šios nusižengimus ir t.t, Rokas paprašė suteikti šansą direktoriui, dėl to jog ir taip per dažnai keičiasi PD direktoriai, o pats Rokas žadėjo atidžiau žiūrėti PD darbuotojų veiklą, kiek galės - minimaliai apsiimti organizuota PD veikla. O direktorių tuo pačiu įpareigoju - daugiau jokių atrankų žaidime, tik forume! Ir kad būtų surinkta didesnė komanda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.