Jump to content

Egidijus_Keza

Pagalbininkas

 • 15.897

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 14

  Laimėta dienų


Reputacijos istorija

 1. Patinka
  Egidijus_Keza sureagavo į Rokas už būsenos atnaujinimą, Norėjome pranešti, jog iš sausio 5d. į sausio 6d. (tarp 00:00 ir 05:00) laikinai sust   
  Norėjome pranešti, jog iš sausio 5d. į sausio 6d. (tarp 00:00 ir 05:00) laikinai sustabdysime forumo veikimą. To priežastis - forumo atnaujinimo darbai. Atsiprašome už galimai sukeltus nepatogumus.
 2. Patinka
  Egidijus_Keza sureagavo į Rokas už būsenos atnaujinimą,   
 3. Haha
 4. Haha
  Egidijus_Keza sureagavo į Teddy_Williams už būsenos atnaujinimą, Va taip reikia gaudyti nusikaltėlius @Egidijus_Keza   
  Va taip reikia gaudyti nusikaltėlius 

  @Egidijus_Keza
 5. Haha
  Egidijus_Keza sureagavo į JACK//PRAIN už būsenos atnaujinimą, @Egidijus_Keza nu jasnalė už tokia pieva banint   
  @Egidijus_Keza nu jasnalė už tokia pieva banint 
 6. Haha
  Egidijus_Keza sureagavo į H'Rinha už būsenos atnaujinimą, https://imgur.com/a/9iXD2sx Kai dalyvauji @Egidijus_Keza evente ir šoki per rampą..   
  https://imgur.com/a/9iXD2sx
  Kai dalyvauji @Egidijus_Keza evente ir šoki per rampą.. 
 7. Patinka
  Egidijus_Keza sureagavo į Rokas už būsenos atnaujinimą, Turbūt teko pastebėti kas vyko serveryje per paskutines keletą dienų. Susidūrėme su k   
  Turbūt teko pastebėti kas vyko serveryje per paskutines keletą dienų. Susidūrėme su kenkėju, kuriam buvo smagu kenkti projektui ir jo žaidėjams (mašinų sprogdinimas), bet visi veiksmai mūsų projekte turi pasekmes. Kenkėjas buvo mūsų serverio žaidėjas. Taip. Sunku patikėti. Kaip ir žinote, visi kenkėjai mūsų projekte yra baudžiami griežčiausiomis bausmėmis, taip ir šis žaidėjas nesulaukė visiškai jokios malonės iš mūsų pusės. Vartotojas buvo užblokuotas RCON užblokavimu tiek serveryje, tiek forume, tiek TeamSpeak serveryje. Kenkėjo visi pagrindiniai vartotojai buvo konfiskuoti. Tikiuosi, jog tai dar kartą visiems primins ir padės galbūt susiprotėti, jog čia nėra free room tipo projektas. Čia visi tokio tipo veiksmai turi pasekmes.
  Greenside administracija
  #čyteriamsčianevieta
  #čianefreeroomas
 8. Ačiū
  Egidijus_Keza sureagavo į fryzeris už būsenos atnaujinimą, @Egidijus_Keza   
  @Egidijus_Keza
 9. Patinka
  Egidijus_Keza gavo reakcijąOmis_Zekas už būsenos atnaujinimą, • 14:30 Planuojamas CP event'as, kvieskite draugus bus daug vietų !   
  • 14:30 Planuojamas CP event'as, kvieskite draugus bus daug vietų ! 
 10. Patinka
  Egidijus_Keza sureagavo į Rokas už būsenos atnaujinimą, Artimiausiu metu persikelsime pas dar kitus hostingo tiekėjus, kurie stabilizuos serv   
  Artimiausiu metu persikelsime pas dar kitus hostingo tiekėjus, kurie stabilizuos serverio veikimą ir užkirs bet kokioms, tiesioginėms atakoms, būtent į mūsų serverio IP adresą.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...