Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Pristatau Deffi_White ▲ Privet :)

Deffi_White

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Deffi_White
*Jūsų Vardas realybėje : Artūras
*Jūsų amžius : 14(metų).
*Miestas iš kurio esate : Jonava.
*Jūsų kontaktiniai duomenys :
FB : 
https://www.facebook.com/ArturasJankevic
Skype : arturaz.info
*Jūsų charakterio bruožai : Esu mandagus, gerbiantis kitus, nepasiduodantis, efektivus pilietis, o prie to, ir darboholikas, nežinau esu iš tokių manau žmonių kurių retai kada rasi serveryje, nors man taip šio projekto administratoriai sakė, o aš ir pats puikiai žinau, jog bendrauti man geriausiai sekasi. Taip pat esu žmogus su kruva pasiulymų, ir daug efektivaus darbo pasirenges žmogus, tad daugiau nerašysiu.
*Jūsų pomėgiai : Išeiti į lauką, mūsų žargonu sakoma pasikacelint, dar mėgtu į krepši pamėtit, tai žaidziu krepšini, o kito nesakysiu, nes manau nenoriu per daug apie save atsklesiti visiems kas aš toks, žinot tie internetiniai puslapiai, dar koksai durnius iš pavydo paims paplatis viską.
*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Krepšinis.
*Ar turite merginą/vaikiną? : Merginą.
*Ar turite brolių arba seserų?  : Taip.
*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Turių du katinus viena vardu Murke, kitas vardu drizius, ir dar neseniai motina katino driziaus pagimde dar 4 kačiukus jiems jau 1-(savaite), laiko, bet aišku jie būs atiduoti žmonėms kuriems jų reikia :)
*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Net neįsivaizduoju kaip čia paaiškinti tiesiog svarčiau ką man čia veikti, ir prisiminau labai lengvo popudžio SA:MP žaidimą, ir štai pradėjo kurtis mano istorija čia kodėl čia nes pasirinkau šį serverį dėl administratorių kurie padeda aktyviai reguoja į pagalbas, ir dėl serverio puikiu sistemų.
*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Tapti dizaineriu, nes nežinau kodėl bet mokytojai sakė, kad šioja srityje tau geriausiai seksis, nes moku piešti, ir galvoju tikrai geras įdėjas. Tad tikrai kažką pasieksiu ateityje, dabar dar per jaunas kažką galvoti, nes esu tiktais 8-(aštuntokas). Ne moksliukas, bet pamokas lankau, ir viską atlieku pagal reikalavimus.
*Ko siekiate mūsų serveryje? : Tiesiai švėsiai, tai susirasti gerą darbą, tapti pažystamas veidas čia, ir manau kažko siekti, tai būtų Moderatoriaus, Administratoriaus, arba prižiūrėtojo, viską parodys ateitis.
*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Dar, esu naujokas, tai dar taip nebuvo kažkas nuostabaus įvykę.
*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] : Nekritikuokit baisiai... :D
11701159_1657556574457958_86251120623999

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

Sveikas atvykes i serveri. Is rasysenos matosi, kad atitinki savo charakterio bruozus, butu smagu susipazinti ! Jeigu reiks kokios pagalbos kreipkis i PM arba zaidime. Sekmes  :) 

Sveiki ačiū už tokius motyvacijos žodžius. O dėl pagalbos, tai žinoma taip jeigu reikės man jos krepsiuosi pas jūs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

Sveikas atvykęs. Sėkmės tau čia.

Sveikas ačiū.

 

 

 

Sveikas atvykęs. Malonu jog prisidėjai prie mūsų.

Sveikas ačiū, viskas tik dėl projekto labo, kad būtų įdomiau žaisti visiems, tad ir prisidėjau prie jūsų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

Sveikas, malonu. Sekmės žaidžiant serveryje, jei reikės bet kokios pagalbos ar ko /sms  ;)

Sveikas, man taip pat malonu jog priimat mane į serverį, ir leidžiat gerai praleisti laiką.

 

 

 

Sveikas malonu susipažintį,sėkmės žaidime bei gyvenime.

Sveikas man taip pat malonu  susipažinti :) Ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

Sveikas. Malonu.

Sveikas. Dėkui, mldc esi jog mane apmokiai visko :)

 

 

 

sveikas, malonu, sekmes tau siame projekte.

Sveikas ačiū labai už palinkėjimus, tau taip pas sėkmės projekte.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.