Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Daug pasiūlimų serveriui.

Aurimas_Black

Rekomenduojamas pranešimas

1. Įdėti komandą dm pvz: kas 30min būna dm eventas ir parašai /dm ir išrenka random gun su kuriuo reikės šaudytis ir 5 min visi saudosi ir rodo kas kiek nusove pirmos 3 vietos gauna pvz: 1 vieta 25xp 8k lt 2 vieta 15xp 5k lt 3 vieta 10xp 3k lt būtu lengiau užsidirbti pinigų ir būtu veiksmo daugiau nebūtu taip nuobodu.

 

2. padarykit kad alkanumas taip greit nesibaigtu nes 15-20 min pasivažinėji ir jau reikia valgyti o lt nėra lengva užsidirbti.

 

3. padarykit kokia klausimanija, kad kas 15min išmetinėtu klausimus pvz serverio pavadinimas kas greičiau parašo rodo per kiek laiko parašė ir laimi 200 lt ar pnš.

 

------------------------------------------------------------

Čia dabar neitemą.

------------------------------------------------------------

Surinkit kelis mldc adminus ar pnš, kad galėtų                                            Patiko? negailėk +rep.

daryti eventus kaip, race, drift, tdm, ar pnš,

nes dabar jokio veiksmo nėra ir sunku pinigų

gauti tai va manau mano pasiūlimai tikrai serveriui

nepamaišytų ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Aurimai, nepyk bet su 1,3nesutinku tu galvoji kodėl? manau 1netinka vėn delto jog čia ne koks dm serveris kad kas kelias min vyktu dm eventai, dėl 3event klausimanija gan gerai bet ne kas 15min o dėl 2aš sutinku.tikrai praverstu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Aurimai, nepyk bet su 1,3nesutinku tu galvoji kodėl? manau 1netinka vėn delto jog čia ne koks dm serveris kad kas kelias min vyktu dm eventai, dėl 3event klausimanija gan gerai bet ne kas 15min o dėl 2aš sutinku.tikrai praverstu

Sveikas, suprantu nevisiems patinką, bet reikia veiksmo serveryje, o dabar kai niekas nevyks jokie eventai, sunkiai užsikalti pinigų ant maisto, namo, verslo, mašinos ;/ ir tai eventai yra žaidėjams pramogą, pagal mane.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Ateis laikas bus ir eventų, o gal net ir turnyrų. Pirmiausia pažaist paprastai reikia, po to linksmybės.

 

2. Prieš. Pats ydomumas ir yra važinėt valgyt ir pnš. Jūs visi norite viską labai jau greitai pasiekti, o tas nėra ydomu.....

 

3. Kada nors manau bus, nes šios sistemos plinta per visus serverius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveryje stengiamasi kuo labiau atvaizduoti realų gyvenimą, o tavo idėjos, ypač pirma ir trečia,  labiau panašios į Freeroam/DM serverio idėjas.

 

O dėl adminų tai, manau, kažkuriuo metu turėtų būti renkami jie šiam reikalui (jei neplanuojama, tai pritarčiau tavo idėjai).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau reikia, kad visos sistėmos būtų. Veiksmo būtų daugiau su tuo /DM na manau turėjo omenį, kad sistema pati kas 1h padarytų dm eventą. Ir sistema padalintu pinigus. Už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1 Idėja - Aš už, bet manau reikėtu mažiau idėti LT už laimėtas varžybas, pvz : 1vieta laimi - 50xp ir 1000LT 2vieta laimi - 30xp ir 500LT 3vieta laimi - 15xp ir 300LT.
2 Idėja - Už.
3 Idėja - Irgi už.
4 Idėja - Už, galėtu padaryti kokia atranka į nemokamus administratorius kurie turėtu daryti eventus, bet aišku prizai būtų ne iš ju kišeniu, o iš kokio nors ten fondo, ar kažkas pnš..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėjos man nelabai o dėl maisto tj 2 idėjos tai nuvažiuosi i kioską prisiperki bandelių po 8 eurus ir jei naujokas dirbt gaisrineję nebus eurų stigiaus :) SEKMES TAU

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.