Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pasiūlymas su "Greičio matuokliais".

Jeremy_Warning.

Rekomenduojamas pranešimas

Greičio matuokliai


 


Vieną dieną važinėjau su Roku ir sakė,kad kažką bandys keisti su tais greičio matuokliais,pirmas dalykas,dėl tų teisių yra labai gerai padaryta,tačiau manau arba PER DIDELĖ bauda arba padarytas per mažas greitis į miestelį įvažiuoji 101km/h,gauni baudą,tačiau realybėje galima viršyti ~10-20km/h tiksliai nežinau,tam tarpe žodžiu...Manau visi bus už idėja,kadangi pats esu nukentėjęs ne kartą,per pačius lagus teko prarasti 2 kartus visas teises ir pakloti 6.000€ už baudas.


 


FreePost nebūtini,tai tegul atsižvelgia tik pagr.administracija


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš vienareikšmiškai UŽ tikrai per didelės baudos, aš ir nekarta važiavau 101km/h ir bauda gavau tokia o tiek stengiausi euru užsikalti žvejodamas reiktu padaryti iki kokio 110km/h ar 115 km/h butu visiem geriau plius dar sunku lt užsidirbti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš UŽ, tik prie to greičio reikėtu pakeisti su baudom PVZ: Aš viršijau greiti ten 5km/h ir man bauda butu mažesne, ta prasme kuo daugiau viršiji greiti tuo didesnė bauda..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už...

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Vartotojas nubaustas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkiek sutinkų padarytu kad jeigu fotikas nustatytas ant 100 kmh tj pažeideją fotografuotų kai jo greitis būtų nuo 109-111kmh nes fotikai realybeje fotkina nuo 12kmh kaip man buvo, tai tiek :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.