Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Peikiu Egidijus_Keza

Gvidas_Ham

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gvidas Ham


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus Keza


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?:  Policijos departamentui


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Įtarimo dėjimą , kontrabandos gabenimo metu.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: "1.11.6 Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti tazeriu, dėti /ita gaujiniams kontrabandos gabenimo metu." Aš pats važiavau fūrai iš paskos, jis apšaudė, pasivijo, ir nubaudė. Pasirodo aš geriau žinau nuostatus nei jis.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : http://imgur.com/k9aYhpD,yQuDNtK 


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia skaitosi veži krovinį ?

Kodėl tiesiog nepripažįsti kaltės. Į miestelį įvažiavau paskui fūra, ji pravažiavo, o jūs puolėt mane gaudyti. Persiskaityk taisykles , pasitikslink, ir nebedaryk klaidų. Niekad neožinau nei Surenos, nei jūsų. Bet kažką reikia daryti, tramdyti jus , ponus pareigūnus, taisyklių nesilaikymu.

Tu dabar bandai išsisukti, nors aiškiai parašyta, jog negali dėti /ita. Man nesvarbu, net jei tu ir nematei fūros, tačiau ita dėjai 19-20h laikotarpyje. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Keisčiausia tai jog žmogus, ketinęs padėti direktoriui su nuostatų suvokimu, komandos rinkimu - rašo papeikimus.. Tu gal jau išeik iš tų gaujų, nes akivaizdu jog leidi sau būti plaunamam smegenų, pasikliauni bobiškais pletkais, pamiršti kas yra kas.

 

Šis papeikimas - dar vienas įrodymas to jog Egidijus tam tikrus nuostatų punktus supranta kur kas kitaip negu norėčiau jog suprastų.

Pagal šį nuostatą teigiu jog kontrabandos gabenimo laikotarpiu betkoks gaujinių judėjimas gali būti susijęs su veikla. Pagal Egidijaus įrodymus galime matyti jog gaujinis tiesiog važinėjosi savo reikalais, bet taip pat galime manyti jog ieškojo policijos neužtvertų kelių, tiltų  ir panašiai. Tad šią situaciją laikau ginčytina, bet tikiuosi jog po šio mano paaiškinimo viskas bus išspręsta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.