Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Ideja del adminu

Pablo Bandit

Rekomenduojamas pranešimas

Labas šįkart siūlau perdaryti administratorių rinkimo modelį .Dabar administratorių galima nusipirkti bet jį gali nusipirkti kas tik netingi ir daro nesamonės free banai ižeidinejimai ir taip toliau .O aš siūlau padaryti atranką raštu ir norėdami tapti administratoriumi turėtume užpildyti anketą i administratoriaus postą ir šiame laiške- anketoje pasimatytų kiek žmogus pasiryžęs dėl serverio koks jo raštingumas savokos administratorius suvokimas

taigi siūlau išrinkti kelis žaidėjus kurie vertintų anketas ir paskui apklaustų per Ts ar skype įvarių situacijų baudžiamojo kodekso ir taisyklių

Patiko + rep

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išvis man tas nepatinka, kad iš tiek žaidėjų, tiek daug adminų, aišku kiti perka ir panašiai, bet free duoti ir ten rinkti neverta, nes dabar netvarka su jais ir panašiai. Bet aš su Pablo idėja už..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai sakau kad reiktu padaryt atrankas o galetu nusipirkt 3 lvl bet tada turetu koks zmogus apklausineti ji bet tada adminas kainuotu daug daugiau kredu kokie 3 k ir tada butu daugiau uzpildanciu anketas kurie tikrai nori admino

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na čia viskas yra padaryta dėl pelno. Serverio savininkai už tai , kad perka adminus , gauna pelno , tai gerai. Dabar , kad ir perka , jie yra akylai stebimi , tai nemanau , kad reikia padaryti , su anketa.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.