Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

E-Cigaretės - Diskusija

Eimis_Neked

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi, norėčiau jog visi tie kurie domisi elektroninių cigarečių egzistavime ir jų modifikavime kaip " tank mod t.t " aprašytų kokią elektronine cigarete jie naudoja ir kokie jūsų įspūdžiai. Nerašykite apie tai jog jos kenkia ir pnš, nes tai nėra susėja su šios temos tematiką. Tuomet aš pradėsiu:

Jau virš 1 mėnesio naudoju Aspire Atlantis + Hana DNA 30 Mod'a. Juo esu žiauriai patenkintas kadangi dūmo kokybė yra nepakartojima, jeigu įpilu daugiau negu 16mg nikotino, nuo vieno 3sec įtraukimo ( ryte ) gerai nuvelka. Taip pat dūmų kiekys yra žiauriai didelis, kam įdomu galite paseškoti Youtubeja.

Nuotrauka: 

Baterija siekia iki 30W
 

yVyAFvv.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

E-cigaretes rukau jau puse metu,bet ir cigaretes rukau. Is pirmo norejau mest cigaretes,buvau metes,bet neturiu daug valios tai taip ir gavos. Per puse metu,rukiau ir modu ir e-kalijanu ir t.t Bet labiausiai patiko box modai. Nes man jie ir gražiai atrodo,saugios ir gali det bet ka ant box modo. (žiurint kiek W turi box) Dabar turiu hana dna 50w ir kangertech sub. Gaminu pats skyscius tai isvis lafa :D  Maladec,kad sukurei. Spaudziu desine ! 

p.s Pas tave ne hana,o cana. (nu beveik taspats :D)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu Elektronine,joitech modas ir kaifunas irgi neblogai *cenzūra*u,bet dar turiu karaboka,per kuri per 2 sec išeina gal didėlis didėlis burbulas :) Rukau benikotinine
Bėja parduodu Airotanka,ką sudominau į pm duosiu foto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

E-cigaretes rukau jau puse metu,bet ir cigaretes rukau. Is pirmo norejau mest cigaretes,buvau metes,bet neturiu daug valios tai taip ir gavos. Per puse metu,rukiau ir modu ir e-kalijanu ir t.t Bet labiausiai patiko box modai. Nes man jie ir gražiai atrodo,saugios ir gali det bet ka ant box modo. (žiurint kiek W turi box) Dabar turiu hana dna 50w ir kangertech sub. Gaminu pats skyscius tai isvis lafa :D  Maladec,kad sukurei. Spaudziu desine ! 

p.s Pas tave ne hana,o cana. (nu beveik taspats :D)

Hana DNA 30, čia nuotrauka iš google, tingėjau ieškot, bet va suradau, štai maniškė:

 

10899715_853824884682054_1982418305_n.jp

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turėjau F&S Mega-C elektroninę, visai patiko, maža kompaktiška, bet žiaauriai gera, dūmas geras ir skoniai jaučiasi. Panaudojau virš metų, ir tikrai nesigailiu ją pirkęs. Dabar ieškausi naujo varianto, kažko mažo, kompaktiško, bet tuo pačiu kokybiško ir gero, kadangi jau ta susidevėjo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hana DNA 30, čia nuotrauka iš google, tingėjau ieškot, bet va suradau, štai maniškė:

 

10899715_853824884682054_1982418305_n.jp

 

O,čia hana :D

 

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (komentarą turi sudaryti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turėjau,kai mažesnis buvau Evod su Vivi-Nova kaitikliu,bet man jos būdavo tik dėl smagumo,nes jos manęs niekada taip ir "neapnešdavo",jei norėdavau normaliai parūkyt tai geriau rinkdavaus Marllboro arba Winston...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

E-Cigaretę rūkiau seniau - vasarą. Buvo gana paprasta, lygtais už 85 litus iš ekodumas.lt. Rūkiau maždaug ją 1 mėnesiuką ir pardaviau lygtais už 55lt ar 65lt, nes batarkė jau ėjo šaibon truputį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pradėjau nuo Vision spinner 2 ir Aspire nautilus mini. Dabar nesenai pardaviau RDA Dark Horse (0,5 varža) ir Hana Dna 30w modą.

Nusprendžiau rišti su rūkymu. :)

 

Eimi pirmai pagal antrą fotke pagalvojau, kad klasiokas, tik po to supratau, kad jo vardas kitoks, nes irgi tokį patį rinkinuką turi. :D Beje kaip tu nemiršti su tiek mg nikotino? Imdavau tik nulini arba 3-iejų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nieko neparukai nuo tu elektriniu *cenzūra* jos savaites 2 parukai gerkle perst pradeda zodziu geriau jei rukai rukyk tikras :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pradėjau nuo Vision spinner 2 ir Aspire nautilus mini. Dabar nesenai pardaviau RDA Dark Horse (0,5 varža) ir Hana Dna 30w modą.

Nusprendžiau rišti su rūkymu. :)

 

Eimi pirmai pagal antrą fotke pagalvojau, kad klasiokas, tik po to supratau, kad jo vardas kitoks, nes irgi tokį patį rinkinuką turi. :D Beje kaip tu nemiršti su tiek mg nikotino? Imdavau tik nulini arba 3-iejų.

Nežinau, prarukyti mano plačiai :D

kai tik nusipirkau jaučiau, dbr nebe, nžn ar tai yra gerai :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu beveik nenaudojamą e-cigaretę, kuri susideda iš vision spinner ir mini pro tank 2. Šiaip ją įsigijau jau beveik prieš metus, bet pastaruoju metu jos nelabai benaudoju, kadangi jei jau rūkai - geriau rūkyti normalias, o ne kažkokius cheminius skysčius.. Žinoma abu kenkia, net nežinia, kuris labiau. Planuoju parduot ją ir šiaip nelabai propaguoju e-cigaretes, bet kai pats turiu, tai ir kitiems nedraudžiu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki visi, norėčiau jog visi tie kurie domisi elektroninių cigarečių egzistavime ir jų modifikavime kaip " tank mod t.t " aprašytų kokią elektronine cigarete jie naudoja ir kokie jūsų įspūdžiai. Nerašykite apie tai jog jos kenkia ir pnš, nes tai nėra susėja su šios temos tematiką. Tuomet aš pradėsiu:

Jau virš 1 mėnesio naudoju Aspire Atlantis + Hana DNA 30 Mod'a. Juo esu žiauriai patenkintas kadangi dūmo kokybė yra nepakartojima, jeigu įpilu daugiau negu 16mg nikotino, nuo vieno 3sec įtraukimo ( ryte ) gerai nuvelka. Taip pat dūmų kiekys yra žiauriai didelis, kam įdomu galite paseškoti Youtubeja.

Nuotrauka: 

Baterija siekia iki 30W

 

yVyAFvv.jpg

Neked o koki coilą susisukes? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas. Vps tos elektrines yra skirtos tam kad mestum rukyti o kaip jus prisiperkat ir zaidziat su jom.. prisizaisit o poto verksit kad pabegt nebegalit. Cia tik mano nuomone PEACE

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai dabar naudoju Spiner 2 F&S firos, bei siūlyčiau persikų, vaisių mišinio, mandarinų, ananaso skonio skysčius man asmeniškai jie geriausi ir geriausio skonio. Dar MINI-T atnaujintą turėjau irgi FS firmos lieva galiu pasakyt. Daug turėjas...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.