Jump to content

Tomas_Gokusan

Neaktyvus

 • 477

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Tomas_Gokusan

 • Rank
  LegendOfGreenSIDE.LT
 • Gimtadienis 2003.09.14

Paskutiniai profilio lankytojai

1.900 profilio peržiūros
 1. Paliubominiai jūs, atsiūskit nuotraukas, pats kūriau viską, dėjau. Tik šiandien įdėjau į internetą, Siūskit foto triohalos.
 2. Sveiki, norėčiau pristatyti savo naujai sukurtą žiemos modpack'ą. Modpacko turinys: PED Flickr.asi FONT Ginklai GTA V CARS Kiauriai per stulpus modas. Overdose effects Radar Shadows ( low-medium PC ) Skinai SNOWMOD Soundai Wheels pack'as. TIMECYCO NEĮRAŠIAU, NES NUIMA LABAI DAUG FPS ŠIAME MODPACKE. Atsisiuntimo nuoroda: Video aprašyme. Gero žaidimo!
 3. Kokios modifikacijos ieškote?: C-hud. Modifikacijos aprašymas: Turi būt toks pat c-hudas koks ir vaizdo įraše. Pavyzdinė modifikacijos nuotrauka: https://www.youtube.com/watch?v=XyIMf74bDMM
 4. Sveiki visi, ieškau šio sangoko skino. Į video garsą nekreipkit dėmesio, šis video iškirptas iš vieno žmogaus video, kad būtų tiksliai tiksliai matyti šį skiną. Netinkami variantai:http://www.gtainside.com/en/sanandreas/skins/90217-dragon-ball-xenoverse-goku-pack/http://www.gtasa.com.br/2015/09/skin-goku-dragon-ball-xenoverse.htmlhttp://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/53603-goku-ssj1.htmlLinkai, kurie skinai jau yra išbandyti ir netie. Atlygis būtų 10 reputacijos taškų arba žaidime ką nors padėti, o gal net pinigais atsiskaityti. Čia kaip jūs pasirinksit. Ai be to, reikia, kad būtų txd ir dff failai, kad galėčiau įsikelti ant betkokio skino per modloaderi. Būtinai perskaityti kas yra viršuje. Originalus vaizdo įrašas: Spausti ČIA ( Ne reklama ) Kaip ir viskas. Jis turi būti normalaus dydžio, kaip paprastas GTA skinas, tad prieš siūsdami man, įsitikinkite ar tikrai toks kur aš noriu. Sėkmės ieškant. VAIZDO ĮRAŠAS YRA ŠTAI ČIA :
 5. kaip išsipirkti iš medinio stulpo? for free buvau patalpintas ten.. jeigu neina nxj atiduosiu sultaną jums

   

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 komentarai
  2. Lauris Drift

   Lauris Drift

   kreditai įmanoma

  3. Eimantas_Otero

   Eimantas_Otero

   ai va cituojant Marko:

    

   Medinės dalies išsipirkimas pagal patekimo priežąstį:
   Amnestuotas - >1.500.000 €

   Čytinimas - 1.000.000 
   Dažnas patekimas į NDS/NGS - 600.000 €
   Bereikšmių pranešimų rašymas - 500.000 €
   Prie vardo yra kitų acc V_P - 500.000 € už kiekvieną.
   Kenkimas projektui/serverio žaidėjams / free-star'inimas - 1.000.000 €
   Servo/gta bug išnaudojimas, darbo statistikos buginimas - 700.000 €

   Neišdirbtas minimalus laikotarpis vadovo pareigose - 700.000 €
   Atmestinas požiūris į pareigas - 500.000 €

  4. Tomas_Gokusan
 6. 1.Jūsų vardas, pavardė žaidime?: John_Jefferson 2.Kokios modifikacijos jums reik[Car,Enb C-hud,skin ir t.t] C-HUD. 3.Modifikacijos kurios jūs norite pavyzdys [Nebūtina]: Video yra apačioje, va tokio c-hudo, tik kad veiktų viskas normaliai, o ne crashintų žaidimas ( šio video descriptione c-hudas neveikia ) 4.Ar prižadate atiskaityti per 48 valandas[2 paras] Taip. 5.Ar paspaudėte "PATINKA" ant šios temos?: Taip.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...