Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Carrianas - Gyvenimo išsipasakojimai?

Matas_Carrianas

Rekomenduojamas pranešimas

Nutariau parašyti savo biografiją, arba kitaip ,,Gyvenimo išsipasakojimai?", tai pirmas toks mano darbas, net nežinau, kaip pradėti, dar teko perskaityti kitų biografijas, kad suprasčiau, kas čia per dalykėlis..

Taigi, kad susipažintumėte su manim galite užeiti ir greitai praversti akimis šitą temą: http://greenside.lt/index.php?/topic/1140-prisistatau-carrianas/#entry18853

 

__________________________________________

Naujas kompiuteris, interneto gavimas, pirmas žaidimas?

__________________________________________

 

 

Prieš kokius, taip griebiai pasakydamas 9 metus gavau kompiuterį, ohh mano svajonė, prieš tai irgi turėjau kompiuterį aišku, bet šį karta tai ohoho buvo geriausias kiemo kompiuteris, tada kiek atsimenu sumokėjom apie 2.5K litų (pasiverskit į eurus jei norit :D ) Iškart tą pačią dieną gavome internetą ir pirmasis žaidimas buvoooooooo... Dėja... Tai nebuvo SAMP'as... Tai buvo visiems gerai žinomas Runescape žaidimukas, kaip mes jį kapodavome... Atsimenu su broliu pakaitomis žaisdavome, t.y po 2 valandas ir keisdavomės. 

Atsimenu buvo ir verksmų, kad aš negaudavau laiku pažaist su kompiuteriu, bet čia turbūt supranta, kas turi vyresnį brolį. :D 

Na, o dabarčiai atėjus, kompiuteris nuo šios vasaros galo stovi mano spintoje, pačiame viršuje ir išėjo anapilin.. Tiksliau nusipirkau naują kompiuterį (laptopą) ir tai mano pirmojo skyriaus pabaiga.

 

 

__________________________________________

SAMP pradžia

__________________________________________

 

 

SAMP pradžia prasidėjo gal.. Nežinau net kokiais 2008 metais, man atrodo? Geriausi prisiminimai dar iki dabar yra išlike.. Atsimenu, kai žaidžiau, tiksliau visas mano kiemas žaidė viename serveryje ir tiesiog ant tos SAMP versijos, dar kai atsijungdavo žaidėjai jų transportas išlikdavo serveryje, o išsisaugoti žaidimą galėdavai tik viešbutį arba savo name.. Tai patikėkit vaizdelis buvo nerealus, prie viešbučio gal koki 150 mašinų stovėdavo, net nebūdavo kur pasistatyti jos... 

Vėliau išėjome į kitą serverį ten visai smagu buvo.. :D Įvyko kažkokie techniniai nesklandumai ir visiems dingo ten pinigai iš banko saskaitos, taigi savininko draugė dalino kompensacijas ir aš pasakiau, kad praradau dešimt limonų... Ohohoho, tais laikais tai buvo didžiuliai pinigai.. Ir žinot ką? Man praėjo. 

Turėdamas dešimt limonų nusipirkau sau namą, afigeną tačkę INFERNUS, o visi kiti limonai buvo parduoti kiemo draugams, kiek prisimenu už limoną gavau 10 litų, taj kai būna tau 12 metukų tai tie 10 litų reiškia labai daug, čia ne, kad dabar winston'o pakelį nusipirkt. 

Šitoje vietoje norėčiau pabaigti ir pereiti į trečiąjį skyrių.

 

 

__________________________________________

SAMP pabaiga, surimtėjimas?

__________________________________________

 

 

Na ir prieš paskutinis mano skyrelis, kuriame papasakosiu apie pamestas savo mintis, nežinomybę. Gal prieš metus pradėjau svarstyti ir iš dalies padariau tai.. Tai buvo SAMP ištrynimas ir išėjimas iš žaidimų pasaulio. Taigi tas iš dalies padarymas tai yra SAMP ištrynimas, kuris kartojosi pora kartų. 

Kodėl užsinorėjau mesti SAMP? Na šis žaidimas man tikrai nebuvo tas kuris man ėdė nervus, ar kaip nors kitaip paveikė mano psichiką, bet šitas žaidimas man atsibodo, gal dėl to, kad nebuvo tokio serverio kuris būtų išskirtinis, nebuvo draugų kurie su manim žaistų? 

Daugelis sako žaidžia dėl pareigų, tai kokio velnio taip daryti? Jei tu žaidi dėl pareigų tai tu ir tose pareigose nebūsi šimta procentų atsidaves, nes nežaidi pilnai serveryje. Aš tai esu patyres, buvau ,,Admin prižiūrėtojas", ,,Serverio administratorius", ,,Direktorius", ,,Moderatorius" ir iš to supratau, kad aš galiu būti pareigose ir puikiai bendrauti ir žaisti pilnavertį žaidimą. 

Bet vis dėl to, aš nemečiau SAMP, ar surimtėjau aš nežinau, nes man atrodo, kad aš nepasikeičiau nuo 7 metų nei kiek, čia turi mane vertinti kažkas kas būna šalia manęs ir matytų viską iš šono.

 

 

__________________________________________

Perėjimas į suaugusio gyvenimą, jau po metų?

__________________________________________

 

 

O čia jau nežaidimuose esmė šitas skyrius.. Jau po metų pereinu į suaugusio asmens gyvenimą, Jau šį, ateinantį rudenį išvažiuoju į Kauną mokintis, gyventi.. Aišku gyvensiu barake, bet aš turiu savo užsispyrimų, svajonių.. Visų pirma tai tik atvykus pačioje mokykloje pradėsiu laikytis B kategorijos teises, teoriją savarankiškai, praktiką mokykloje... Man ten gausis 2x, o gal net ir 3x pigiau, todėl šioks toks pliusas yra. Šūdo malti aš toje profkėje nežadu, nors dauguma varo ten, kad šūda pamalti.. Mano tikslas ten kažko išmokti su automobiliais, kad galėčiau tvarkytis savo transportą pats, o ne, kad tvarkytų servisuose..

Tai gal nėra pilnavertis suaugusio asmens gyvenimas, visgi man dar mama duos pinigų kėkvieną savaitę ir t.t. Bet mano manymu tai jau kažkoks žingsnis link tos pusės.

 

 

 

 

Ouuuu, štai ir baigtas mano rašinėlis, tikiuosi patiko.  B) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunu kad sukūrei ir tu , vakar sukūriau tokį patį ir aš . Manau reikėtų vis nuo karto tau jį papildyti kaip ir man . šaunu jog radai laiko pakurt .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pastebėjau, kad ruošiesi Kaune į automechanikus eit? Nu šiaip šaunu, kad sukūriai įdomiai paskaityt.

 

Į Kauno statybininkų rengimo centrą, profesija ,,Automobilių mechanikas" :)

 

 

 

Šaunu kad sukūrei ir tu , vakar sukūriau tokį patį ir aš . Manau reikėtų vis nuo karto tau jį papildyti kaip ir man . šaunu jog radai laiko pakurt .

 

 

Bus matyti gal kažkada teks ir papildyti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wow matosi iš širdies parašyta, įdomiai pateikta, viskas taip palaipsniui, papasakota ir t.t. Tikras išsipasakojimas, blemba uždedu like'ą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.