Tony_Express

Narys

Tony_Express

Narys
 • ID

  17925
 • Turinio skaičius

  243
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  16

Tony_Express paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 27

Tony_Express turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

3.394 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Tony_Express Kam bus naudojamas kanalas?: Pokalbiam/Zaidimam Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/JpHThSG Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Tvirtinu
 2. Tony_Express

  Peikiu PD Direktorių Billy_Jack

  Kad kai tu jį surakinai jis parašė į chat'a klaustuką ir parašė „alio“ Turėjai susiprast, kad jam reikia paaiškino kodėl surakinai, o jo patikrinti ir nepasiprašei iškarto puolei rakinti/tikrinti/dėti įtarimus.
 3. Tony_Express

  Peikiu PD Direktorių Billy_Jack

  Tačiau kaip kitoje nuostatoje parašyta turi duoti svarią priežastį prieš tikrinant, o ne rakint ir sodint iškarto. 4.1 Pareigūnas taip pat gali patikrinti žaidėja kilus įtarimui dėl galimo pažeidimo. 4.2 Paprašius, pareigūnas privalo pateikti svarią priežastį dėl patikrinimo. Taip pat tu su Edviu jau kalbėjai apie šią sitauciją - Tu jam atsakei - "[Edvis_Gaming] Edvis_Gaming" pokes you: kad verkiat per daug ir leidžiat per daug sau. (Ne tu, o kiti gerbiamieji gaujiniai). Tikrai gera rakinimo priežastis. http://prntscr.com/q4n890
 4. Tony_Express

  Peikiu PD Direktorių Billy_Jack

  DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Billy_Jack • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos Departamentas • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Taisyklių/Nuostatų nesilaikymas • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Darbo taisyklė - 13. Privaloma laikytis nuostatose nustatytos tvarkos - nuostatos. Nuostata - 4.1 Pareigūnas gali tikrinti žaidėją tik šiais atvejais: reido metu, patruliavimo metu, kai padarė kurį nors pažeidimą arba yra gaudomas (turi įtarimo lygį), oficialios gaujos narys su gaujos apranga. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Vaizdine medžiaga - Billy_Jack darbuotojas surakina Proni poto atrakina/paleidžia, o paskui pats Billy_Jack surakina negaudoma žaidėją, jokia operacija tuo metu nevyko, asmuo nebuvo su oficialios gaujos apranga, padaro /patikra be jokios priežasties, užmeta įtarimus už narkotikus, o poto pasako jog negali čia būti ir pasodina į kalėjimą, o už buvimą bazėje įtarimo taip ir neuždėjo. Kitaip sakant surakino ir patikrino be jokio perspėjimo/priežasties.
 5. Tony_Express

  Peikiu PD Direktorių Billy_Jack

  Dėl getinimo „Nežinojau, kad darbuotojas yra susišaudyme“ nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės tavo adminas tavo veiksmai. Ir sakai jis nebuvo susišaudyme prie jo buvo visi gaujiniai jis juos matė ir nuo jų bėgo štai ir dar sunaikino darbinį transportą „Važiuodamas į bazę“, tikrai į bazę važiuoja link LS. Dar tavo pačio darbo taisyklė bei administratorių taisyklė: 10. Draudžiama naudoti VIP/ADMIN komandas ne pagal paskirtį. • Draudžiama naudoti /to /get /pzu arba /atp siekiant išsisukti nuo kažko. [1 įsp.] Išgelbėjai darbuotoją nuo jo mirties. Dėl tazerio tai va lygtais čia dar pačio tavo nuostata ir darbo taisyklė: 4. Draudžiama rakinti, šaudyti tazeriu, dėti įtarimą gaujų nariams gaujų operacijų metu. 13. Privaloma laikytis nuostatose nustatytos tvarkos. Dėl šturmo tai, kol nėra paskelbtas šturmas, jis oficialiai nevyksta, o be priežasties (be šturmo) Jūs negalite lįsti į zoną ką pats žinai ir nepaskelbus šturmui jau pradėjot šaudyti tai čia turėtų būti nubausti ir darbuotojai už darbinių ginklų naudojimą ne pagal paskirtį. Prieš paskelbiant Jūs jau buvot užsilipę ant sandelio pradėjote šaudyti - jeigu nespėji paskelbti iš anksto ir nesikoordinuoji tai čia jau tavo bėdos ir tu privalai prisiimti atsakomybę. Štai dar tavo taisyklė ir nuostata: 9. Draudžiama naudoti PD skiriamus ginklus ne pagal paskirtį. 16. Draudžiama šaudyti be jokios priežasties (tinkamos priežastys: bėgimas nuo teisėsaugos, atsišaudymas ir t.t.). Pradėjot šaudyti dar neprasidėjus, o į jus niekas nešaudė nes net nepaskelbėt šturmo ir nematėm jog atvykot https://prnt.sc/q30r56 štai užsilipę šaudot dar neprasidėjus šturmui.
 6. Tony_Express

  Peikiu PD Direktorių Billy_Jack

  DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Billy_Jack • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos Departamentas • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Naudojo tazerį grobimo interjere, išgetino darbuotoją iš susišaudymo, šturmuodami gaujų zoną pirmiausiai pradėjo šaudyti tik poto paskelbė jog šturmuoja. • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Draudžiama naudoti tazerį grobimo metu, draudžiama naudoti admin/vip komandas darbo metu, prieš šturmuojant turi paskelbti viešai jog šturmuoja. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Tazeris , Išgetinimas(Taip pat noriu jog gautų admin įspėjimą) , prieš paskelbiant apie šturmą vienas mūsų jau buvo nušautas Legend_Sabonis https://streamable.com/kd6nz
 7. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Quantus • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (Antidrunk) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 8. Tony_Express

  Komunikabilūs orangutangiukai

  Gauja tapo oficialia. Lyderis privalo susisiekti su manim.
 9. Tony_Express

  East Harlem Bloods

  Gaują uždarė lyderis savo noru. Pradžia gaujai susiklostė ganėtinai gerai ir pradžioje buvo kur kas aktyvesni nei prieš uždarant gaują, gauja taip pat laimėjo vieną GangWar iš dviejų prieš kitą gaują. Po kiek laiko gauja pradėjo rinktis nusižengimo taškus vienas po kito, pusę tų taškų buvo uždėta vien dėl lyderio gauto užblokavimo, o kita dauguma dėl admin komandų naudojimų ne pagal paskirtį. Taip pat remiantis gaujų finansavimu uždarant gaują, bet neatsiimant pinigų iš kaupiamosios sąskaitos yra pervedama pusę (50%) sumos, šiuo atveju buvo sukaupta 103,210€, todėl į Paul_Hoonigey sąskaitą buvo pervesta 51,605€. Tema rakinama.