Tony_Express

Narys

Tony_Express

Narys
 • ID

  17925
 • Turinio skaičius

  68
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

442 profilio peržiūros
 1. Tony_Express

  Averitt Express | Rangu pasikėlimo sistema

  Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_ExpressJūsų statistikos lentelė (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/PmnkqkpIš kurio į kuri ranga norite pakilti: Iš antro į trečią.Ar buvo sunku? Kaip vertinate šia laikina rangu sistema?: Rinkti statistika būvo gan lengva tačiau su laiku viską susirinkau, o kvalifikacija galvojau teks kelis kartus laikyti, bet pasitreniravus nebuvo sunku. Rangu sistema yra gan paprasta.
 2. Tony_Express

  Perku 100m 2lygio versla

  Versla jau nusipirkau, galite rakinti tema.
 3. Tony_Express

  Averitt Express | Rangu pasikėlimo sistema

  Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_ExpressJūsų statistikos lentelė (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/fS6fdJ7Iš kurio į kuri ranga norite pakilti: Iš pirmo į antrą.Ar buvo sunku? Kaip vertinate šia laikina rangu sistema?: Vežioti mažus krovinius buvo nesunku, o kvalifikacija reikėjo pasimokyti.
 4. Tony_Express

  Averitt Express | Darbo kontraktas/Gaujų kontraktas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Express Įrodymai jog paaukojote nurodyta direktoriaus suma į fondą (naujokams tik 5000 eurų, senbuviams 15000): https://imgur.com/a/SA8hvtR Jūsų pasirinktas darbo kontrakto laikotarpis (nuo 1 iki 7): 7d. Ar patvirtinate jog esate susipažinęs ir pažadate laikytis serverio ir darbo taisyklių?: Taip. Anketa į gaujų kontraktą: Jūsų vardas pavardė: Tony_ExpressĮrodymai jog paaukojote nurodyta direktoriaus suma (20000) į darbo fondą: https://imgur.com/a/SA8hvtR
 5. Tony_Express

  Perku 100m 2lygio versla

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Express2. Perkamų patalpų dydis: 100m 2lygis3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Šaka nėra svarbi, lygis būtinas 2.4. Siūloma kaina: 1.300.0005. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Būtų gerai, jog būtų bent po 2k gaminimui.
 6. Tony_Express

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Tony_Express • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.
 7. Tony_Express

  „Bitučių Prokuratūra" - Darbo sutartis.

  1. Jūsų „Vardas_Pavardė“: Tony_Express2. Kokio laikotarpio kontrakto norėtumėte (1-7dienų):? 7d3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą 10.000€: https://imgur.com/gYQXQ0P
 8. Tony_Express

  „Bitučių Prokuratūra" - Palikimas/Neaktyvumas.

  Neaktyvumo anketa:Jūsų „Vardas_Pavardė“ žaidime: Tony_Express Kiek laiko imate neaktyvumą (Parašyti datas nuo/iki)?: 2018/12/31 iki 2019/01/03 Dėl kokių priežasčių jums reikalingas neaktyvumas?: Nauji, reik senus islydet.
 9. Jūsų /bendradarbiai lentelė prieš tai :Jūsų /bendradarbiai lentėle dabar: https://imgur.com/a/JdwmXqNNaujokų parengimas arba kvalifikacija išlaikyta: TaipKiek surinkote spurgų: I antra ranga nereikia.
 10. Tony_Express

  „Bitučių Prokuratūra" - Palikimas/Neaktyvumas.

  Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Express Kiek laiko imate neaktyvumą (Parašyti datas nuo/iki): nuo siandienos 2018.12.09 iki 2018.12.11 Dėl kokiu priežaščių jums reikalingas neaktyvumas: asmenines priezastys
 11. Tony_Express

  Peikiu Tony_Express

  Nu tai pasimokyk, kita karta zinosi.
 12. Tony_Express

  Peikiu Tony_Express

  Evento metu daužei kitus ir mane
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Tony_Express 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Yamaha_Neos 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /padmins ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/E4byRqJ 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/E4byRqJ
 14. Tony_Express

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. Minsk_Fernand2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: Neturiu jokiu irodymu.4.Darbuotojo papildomas komentaras: Matosi, kad šitas žaidėjas 'Minsk_Fernand' yra naujokas ir nežino kas yra non-rp.
 15. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Dany_Winston• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Relog• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :