Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

# RusakovDesign Graphics Galery!

Seba_Rusakov

Rekomenduojamas pranešimas

Spaudžiu LIKE vien dėl gaujos "Tie Geresni" Matosi ŽIAURIAI gera gaują buvo. !!!!! Žiauriai gerai GFX'ini !!!!

Kad žiaurei gerai tai tikrai negfx'inu , o dėl gaujos tai tiesa žiauriai gera buvo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

+ man Vika albumas patiko ;D

o šeip tai, mano manymu va čia tas pattern yra nereikalingas, arba galėjai dar opacity pamažint kad tekstas ryškesnis atrodytu.

1J8hZfp.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

+ man Vika albumas patiko ;D

o šeip tai, mano manymu va čia tas pattern yra nereikalingas, arba galėjai dar opacity pamažint kad tekstas ryškesnis atrodytu.

1J8hZfp.png

Dėja mielas drauge, čia tekstas išblurintas. Manau kad stock atidirbtas, sublurintas užnugaris o mašina išryškimta, o tektas buvo derinamas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oooo Vikos papai <3 Daugiau neturiu ką pasakyti ,kad be to ,kad Tu esi mano naujasis favoritas. Ir aišku dar PRAŠAU grįžk prie GFX. Norėčiau pamatyti Tavo naująją galerija ! Tobulėk ir nesustok ! Dar tokių gražių darbų gyvenime nematęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oooo Vikos papai <3 Daugiau neturiu ką pasakyti ,kad be to ,kad Tu esi mano naujasis favoritas. Ir aišku dar PRAŠAU grįžk prie GFX. Norėčiau pamatyti Tavo naująją galerija ! Tobulėk ir nesustok ! Dar tokių gražių darbų gyvenime nematęs.

Jo geri vikos papai :) AČIŪ UŽ PALAIKYMA.

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

(Doublepost)

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tą tavo galerija jau kokius metus turiu išsisaugojęs pas save pc t.y nuorodą, tai iš ten svolačių gfx'us *cenzūra*inu ant parašų, gražųų :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.