Pofka_Srd

Narys

Pofka_Srd

Narys
 • ID

  71
 • Turinio skaičius

  993
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  18

Pofka_Srd paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 31 2018

Pofka_Srd turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

37.036 profilio peržiūros
 1. Pofka_Srd

  Los Santos Village Boys

  kad niekas taip nesako o ziuriu veiksmo yra serve
 2. Pofka_Srd

  Dekanidzės

  o cia dar yra ka veikti?
 3. Pofka_Srd

  Geriausio meme konkursas

  ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Pofka_Srd ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com):
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pofka_Srd2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Del masinu informacijos atsakysiu komentaruose3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: siulykite komentaruose.
 5. Pofka_Srd

  Permainos projekto valdžioje,

  Pagaliau, senai laikas i pensija tau buvo.
 6. Pofka_Srd

  Mechanikai grįžta!

  Biliuk kaip suprantu lytu egze gavai minus balu, kad dvieju (ar kiek ten reik) pirstu nuo krasto nepadejai, pradedamas nauja pastraipa, tai analizej taip stumi, strukturos laikaisi grieztos xdd nors ir pirma kart toki nick matau, bet sveikinu
 7. Pofka_Srd

  Wolfo SA-MP Nuotraukos

  kokie ratai konkretus ant clubo, kur gaut tokius?
 8. o pala pala is kur tie naujokai tiek daug zino apie atnaujinima? kad cia bomba kazkokia bus? man rodos i kazkokia lempine sekta istojot apgyde ten jus nenormaliai vaikinai.
 9. tiek laukiau ir dar laukt reikes, aciu nu, tikrai neturiu ka veikt tik laukt.
 10. dabar suprantu kodel pratesimo reikejo... Sreko net neanalizavo issivaizduojat? @Pofka_Srd o kur tu buvai, butu paeje..
 11. Pofka_Srd

  The Timofeyev Connection COG

  Dzeremis? Tas pats dzeremis? Ar tikrai cia tu?, wow jeigu reiks pagalbos rastelk ateisiu padeti.
 12. Pofka_Srd

  1000 Kreditų dalybos!

  Jūsų V_P žaidime: Pofka_Srd Skaičius nuo 1 iki 100: 83 (cia toks skaicius tikru mano kw automobilyje, nes pabege nuo 110) Ką darysite su laimėtais kreditais?: prisidesiu prie admin prikimo!
 13. Pofka_Srd

  2K Kreditų Giveaway

  Jūsų V_P žaidime: Pofka_Srd Jusų norimas skaičius nuo 1 iki 150 (Dėmesio skaičiai negali kartotis rinkdamiesi skaičių atidžiai pažiūrim ar nepasirinkote to paties skaičiaus kaip kitas dalyvis): 110 (cia pas mano car tiek kw) Kokio sekančio giveaway norite ( Būtina parašyti negalima atsakyti nesvarbu ar t.t kitaip anketą atmesiu): Dar is daugiau kreditu! Kokiais tikslais planuojate išleisti 2k kreditų: Pirksiu admina ir busiu geriausias serverio adminas visoje istorijoje.
 14. Pofka_Srd

  Palomino Creek Action

  gadini cia saikai sventine nuotaika, pasidziauk graziu savaitgaliu, kai uz lango pliumpe lietutis ir visi prie pc linksmai kimarina siaip video pradzia buvo wow, paskui nebepatiko, reiktu atkalt sistemele, kaip kameryte reguliuoti
 15. Pofka_Srd

  The Mexican Mafia

  mldc ateisiu padet! sekmes bratiskos