Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

3D Tėkstas - Antras darbas.

Igor_Strelk

Rekomenduojamas pranešimas

Jei esi naujokas , tai tikrai neblogai . Nu paprastas darbas , ką daugiau apie jį pasakyti . Būtų šaunu kad įkeltum patobulintą šitą darbą jau su efektais .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nebedaryk gal tu.. Ištrink ta photoshop'a.. arba dar geriau išmesk pro langą ta kompa ok?
ne šiaip tai mano pirmas darbas su c4d vapšė *cenzūra* buvo kaip ir antras... maladėc sukurk man kąnors. su cvr dėkui. Neduosiu nieko tiesiog daryk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei esi naujokas , tai tikrai neblogai . Nu paprastas darbas , ką daugiau apie jį pasakyti . Būtų šaunu kad įkeltum patobulintą šitą darbą jau su efektais .

Bus idėtas čia mano antras darbas tai esu vpš žalias. :D

 

Gražus man patiko liuks.

Dėkui seni.

 

nebedaryk gal tu.. Ištrink ta photoshop'a.. arba dar geriau išmesk pro langą ta kompa ok?

ne šiaip tai mano pirmas darbas su c4d vapšė *cenzūra* buvo kaip ir antras... maladėc sukurk man kąnors. su cvr dėkui. Neduosiu nieko tiesiog daryk.

Čia rimtai taip žiauriai stūūūmi? :D :D Naujokas gi dar esu :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na išties darbas labai gražus duočiau 10+/10, iš tavo preito darbo ir dabartinio tikrai nepasakyčiau kad esi naujokas nat PS :D Šaunuolis. Sekmės tobulėjant.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blemba, tikrai labai gražus darbelis. Puikiai viskas atrodo, spalva tik nepatinka, padaryk geriau žalią ir bus zašibys.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip antras darbas su C4D mano manymu tikrai fainai,kadangi aš pats kaip dariau savo antrąjį darbą ar trečiąjį nemokėjau ten beveik nk,tiesiog kokiame penktame savo darbe padariau taip panašiai kaip tu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Kaip antras darbas su C4D mano manymu tikrai fainai,kadangi aš pats kaip dariau savo antrąjį darbą ar trečiąjį nemokėjau ten beveik nk,tiesiog kokiame penktame savo darbe padariau taip panašiai kaip tu.

 

C4D PIRMAS DARBAS :D

 

Blemba, tikrai labai gražus darbelis. Puikiai viskas atrodo, spalva tik nepatinka, padaryk geriau žalią ir bus zašibys.

Čia jis net nebaigtas ant 50% db kokį :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nebedaryk gal tu.. Ištrink ta photoshop'a.. arba dar geriau išmesk pro langą ta kompa ok?

ne šiaip tai mano pirmas darbas su c4d vapšė *cenzūra* buvo kaip ir antras... maladėc sukurk man kąnors. su cvr dėkui. Neduosiu nieko tiesiog daryk.

Ko tu, ant jo varai?Geriau padėtum jam,pasiūlutum ką geriau daryti.O ne čia "išmesk kompą" Tai gal, tu išmesk.

Darbas, tikrai paprastas,aš nenusimanau apie photoshop ir cc ar kitas.Nes nelabai męs, traukią,bet gražiai atrodo.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražiai čia. :o

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mldc :o

Dėkojų.

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (komentarą turi sudaryti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.