Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

svarbu!

Camilo_Blanco

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė : Camilo_Blanco

  • Kokios pagalbos jums reikia : Sutvarkyti freezinimą.

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą :

 Kai pradedu žaisti serve atsispawninu paeinu pora metrų, arba išviso nepaeinu ir man sufreeziną pc ir aš nieko negaliu daryti tik restartuoti kompą kad galėčiau žaisti vėl, ankščiau galėdavau žaisti bent 10min dabar iškarto freezina..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas manau tu overclockinai savo GPU, ir pasiekiai jos limitus. Kitas variantas lieka tas kad tavo PC jau greitu metu perkeps, siuo atveju reikia isvalyti dulkes ir pan ir tai atlikti kuo greiciau, man buvo netgi uzsideges (Sudege motinine atvira liepsna) pc nuo dulkiu :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas manau tu overclockinai savo GPU, ir pasiekiai jos limitus. Kitas variantas lieka tas kad tavo PC jau greitu metu perkeps, siuo atveju reikia isvalyti dulkes ir pan ir tai atlikti kuo greiciau, man buvo netgi uzsideges (Sudege motinine atvira liepsna) pc nuo dulkiu :D

GPU ne OC. Ir dulkes valau kas 2 savaites p.s man ir buvo tik kad truputį užsidegė ir sudegė motininė... ir tuolabiau žaidžiau samp'ą..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar galetum parasyti savo vaizdo plokstes modeli? Gal neisnesa samp. o ar bandei san andreas pasijungt pazaist ar nefreezina? Arba pabandyk driverius atnaujint

žaidžiu GO be laggu. gt630 limited edition 2gb. Driverius naujinau, ir bandžiau downgradinti:|

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tada isijunk FPS limiteri. /fpslimit 30 - 90 ir zaisk sau ramus nepamirsk nustatymuose ijungt fps limiteri.

Tai kad senai pasidares :( Beto ačiū labai už pastangas!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patarčiau jei naudoji, naudok CCleaner programą. O šiaip, tai manau jei tokia problema. Persirašyk windows operacinę sistema. Tiesiog ją atnaujink. Dar ką patarčiau, geriausiai daryk "recovery" visų failų atkūrimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.