Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Tho_Tiz

Jony_Jons

Rekomenduojamas pranešimas

 

Anketa

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė : Jony_Jons
  • Kokios pagalbos jums reikia : Apgavo nevykelis vienas tegul zino dabar kad supuves is vidaus ,
  • Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą :  Ziauriai norejau namo apsikeisti nes norejau sujunkto garazo ir biski pakeisto ziuriu tas parase nevykelis kuris ispuves is vidaus parduodu nama as kaip normalus parasau jam gal apsimainom ? tas sako /mapp aprode savo nama man ziauriai patiko vaziavom i mano nama aprodziau tai sakau mainomes ok tas sako kaip darysim? as sakau as tau parduodu uz 1 eur ir tu man savo uz 1eur ir vsio apgavo nevykelis. Noriu kad savininkas jam konfiskuotu visa turta + bana det ir man namas grazintas vsio. Stai visos ss : http://imgur.com/a/D2W9nsrr uz klaidas skubu

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir ka tu man dabar grazinai uz baldus 10k :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD buvo baldai verti virs 100- 200k viska irengiau daug darbo idejau o tokiam debilui man net rasyt nenori meluoja i az oj ten buvo antanas_tiz oj ne petras_tiz atsiprasau kad suklydau pazystu toki dioba jis turi nama ir tau mainytu asilo tokio nemaciau kaip tho_tiz nesu mates. http://imgur.com/i5DHXOq  dar baldai sako uzbuginti uz sienu tokio vaiko nesu mates kiek tau metu 9 ?

Redaguota Jony_Jons

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir tu sakej kad grazinciau tavo hata ir ji yra grazinta yridimai yra numesti kad ten tavo hata ir tu galejai parduoti tuos baldus nes kada tau grazinau hata joje buvo dar daug baldu . Ir tu pardavej tuos baldus kad mane apsmeistum kad pardaviau tuos baldus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir tu sakej kad grazinciau tavo hata ir ji yra grazinta yridimai yra numesti kad ten tavo hata ir tu galejai parduoti tuos baldus nes kada tau grazinau hata joje buvo dar daug baldu . Ir tu pardavej tuos baldus kad mane apsmeistum kad pardaviau tuos baldus

Ka tu meluoji nu ngl tokio *cenzūra*jobo nesu mates

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Problema kaip ir išspręsta, o dėl baldų, tai patys kalti esate, nesąmones darote ir nukentėję leavint'e serverį... Juokdariai.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.