Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Padėk sugalvot RENGINIO pavadinimą

Aomine_Daiki

Rekomenduojamas pranešimas

Trumpas APRAŠAS kodėl darau apklausą


 


Labas jei skaitai šę tema turiu tavęs didelį prašyma jei tau nepatinka ar nesusidomėjai išjunk ir nieko neskaiyk nenoriu jog tu rašyti y šę temą visokių klaidų kures aš darau ir t.t taigi nepūtus tokio burbulo pradėsiu rašyti trumap apraša taigi noriu jūsų prašyti didelės pagalbos nežinau kokį daryti renginį kuris būtų susijęs tiek su GreenSIDE.LT projektu tiek Žaidimu ir TeamSpeak progama PADĖKIT.


 


Trumpa INFORMACIJA kodėl tai noriu daryti


 


Taigi neturiu ką veikti ir noriu padaryti tai ko gal jūs ir nenorite noriu pradėti naują savo kaip sakoma era ar LAIDĄ kuri jus sudomins bet nenturiu jokių sau iškeltų darbų kokios noriu laidos pavadinimo ir visa kita noriu y jus kreiptis žaidėjus jog padėtumėt taigi pradedam. Noriu pradėti vesti laidas nes po kurio laiko iškeliausiu y vieną iš RAIDJŲ reklamerių o poto gal net ir y vedėjus ir noriu jog mano balsas būtų atgaivintas ir kad kalbėčiau geriau ir nebijočiau taigi jei galit padėkit prašau jūsų.


 


Trumap INFORMACIJA kas per tą renginį vyks


 


Per renginį bus galima gaut tiek serverio valiutos tiek tikros valiutos jis bus siunčiama y jūsų vartotoją per LAPA t.y per paslaugas kures galima užsisakyti ne telefonu o LAPU taigi esu pasirengęs kaip viskas vyks tolimi planai yra tokie kad jei jūs nepadėsite sugalvoti renginio pavadinimo kreipsiuosi y savo galvą ir galvosiu kad ir 1 mėnesį kad ir 3 mėnesius taigi jei norite jog taip būtų padėkite nesu doneiteris tieisog noriu padėti plėstis tiek serveriui tiek naujokams serveryje.


 


Šablonas su kuriuo padėsite mano RENGINIUI


 


Jūsų Vardas_Pavardė :


Jūsų sugalvotas RENGINIO pavadinimas :


 


 


AČIŪ tau jog man padedi.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Renginys susijęs su pinigais ir kalbėjimu per renginį bus kalbama užduodami klausimai padedama naujokams ir beabejo burtų keliu bus renkami asmenys kas laimės prizus


 


Bus traukemi Serverio Vardas_Pavardė 


 


Ir bus traukema kas bus duodama Serverio valiuta ar lapas kreditams


 


 


Šablonas su kuriuo padėsite mano RENGINIUI


 


Jūsų Vardas_Pavardė :


Jūsų sugalvotas RENGINIO pavadinimas :


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šablonas su kuriuo padėsite mano RENGINIUI


 


Jūsų Vardas_Pavardė : Deivydas_Sport.


Jūsų sugalvotas RENGINIO pavadinimas : Muzikos vakarai. Per kurį žaidėjai galės parodyti savo talentą "Dainuoti" ir gauti kokį nors prizą.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė : Bendžiaks_Orbit

Jūsų sugalvotas RENGINIO pavadinimas : Žalioji radija.

Jėzau, gramatika tai verta lietuvių kalbos mokytojos dėmesio.


Dar klausimėlis tau būtų iš mano pusės, ar tuos lapus trauksi ir eikvosi iš savo piniginės, ar prašysi pgr. administracijos paramos ? Manau, tokiam reikalui administracija tikrai nesijungs, kadangi nei rekomendacijų iš tavo pusės nei naudingos - tvirtos informacijos.

Bėje, jei gali stenkis kurti savo tekstus, aprašymus, nes atsiprašant užpi*o kaip tu viską ramia galva kopijuoji, daugelį mano temų, gerb. Messio, tai pat ir gerb. Klemkos aprašymą savo profilyje, žmogau, atsigauk susikurk kanors pats o ne sėdėk prie obels ir nelauk krentančių vyšnių. Sekmės tau, kad ir ką čia be darysi. <_<

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

post_online.pngTadas'Chill     post_online.pngOsen_Mario - Dar sykį sakau tokių dalykų man nereike jei norit kietus vaidint šokinėkit prieš kitus o ne prieš mane Osenai žinau tu kietas bet tuo pačiu ir atsiprašant ****** nes bandai primest erelį prieš net nepažystama asmeny tas pats ir Tadas

 

Aš tau daviau pasiūlymą, paskambyt mokytojai lol

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė : hot anonymous


Jūsų sugalvotas RENGINIO pavadinimas : "Išmokyk Tvinkį taisyklingos Lietuvių kalbos"


Seni, lietuvių* :D

 

 

Siūlau pačiam susigalvoti, o ne prašyti kitų, nes kas ką pasiūlys, tau tikrai nepatiks ir gerų variantų nesulauksi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Susitvarkyk su lietuvių nors pasistenk, kad tema būtų graži ir įskaitoma.


2. Į tavo laidas niekas nenorės eiti.


3. "Noriu pradėti vesti laidas nes po kurio laiko iškeliausiu y vieną iš RAIDJŲ reklamerių o poto gal net ir y vedėjus ir noriu jog mano balsas būtų atgaivintas"


Prajuokinai su tuo sakiniu, nes tu tik atėjęs į TS moki tik stumt ant žmonių, bet gaunasi taip, kad ant savęs užsistumi.


4. Patarimas žaisk tyliai ir nekurk jokių renginių nes šis darbas tikrai ne tau.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Laikraštis.

2. Kitokie Pasikalbėjimai.

 

Kaip sekės? Gal nebandyk nes nieko tau neišeina.. 

 

Arba susigalvok normaliai kažką įdomaus pats ir padaryk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

post_online.pngTadas'Chill     post_online.pngOsen_Mario - Dar sykį sakau tokių dalykų man nereike jei norit kietus vaidint šokinėkit prieš kitus o ne prieš mane Osenai žinau tu kietas bet tuo pačiu ir atsiprašant ****** nes bandai primest erelį prieš net nepažystama asmeny tas pats ir Tadas

 

Įdomu kas ant nepažįstamo žmogaus ts'e stūmė, ir ant savęs užsistūmė? :lol:

 

Jūsų Vardas_Pavardė : Teddy_Wudson

Jūsų sugalvotas RENGINIO pavadinimas : Lietuvių kalbos gramatikos lobyno ieškojimo ritmas kartu su Kasparu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė : E'M

Jūsų sugalvotas RENGINIO pavadinimas : lietuvių kalbos pamokėlė. Plz don't cry, aš pasiūliau, o tu gali čiulpti savo tinkį vinkį

 

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.