#Paul

Narys

#Paul

Narys
 • ID

  2503
 • Turinio skaičius

  285
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

#Paul paskutinį kartą laimėjo Vasaris 4 2016

#Paul turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

3.244 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje Rolling_Paul:• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Panaudojus komandą /darbas, rašo jog norint sužinoti medikų komandas, reikia rašyti /medikas, nors ši komanda skirta ne tam.• Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą :
 2. #Paul

  Selijos LAIKRAŠTIS. Nr5

  Na, kad ir koks baisus melas, turiu pripažinti, kad laikraštis parašytas puikiai ir būtų liūdna jus sutriuškinti teisme, tad užteks piniginės kompensacijos.
 3. #Paul

  Selijos LAIKRAŠTIS. Nr5

  Tavo žurnalistai labai daug klaidų padarė: 1) 25 metais jaunesnė, o ne 20. 2)Operacijas ne DARIAU, o dar vis DARAU. (Susisiekite žaidime, panelės) 3) Net ne nusikaltelis... Nieko blogo nepadariau, viskas legaliai. Gali ieškoti advokato jau už vardo teršimą ir neteisingos informacijos platinimą. P. S: Paskutinis laikraštis tikriausiai būtent dėl teisinių problemų, tiesa? Iš teismų neišbrendate.
 4. Gal tik nuotraukoj atrodo biški suspausta (per trumpa ) Pabandysiu užsidėti veliau.
 5. #Paul

  Peikiu medikų direktorių Rolling_Paul

  Evelina, ne pirmas kartas kai jis mane bando ,,pasodinti į vietą" ir t.t. Iš pradžių daviau įspėjimą, tada jis toliau konfliktavo ir t.t Jis nebuvo išmestas iš karto.
 6. #Paul

  Peikiu medikų direktorių Rolling_Paul

  Hai, Rycle. Tikėjausi rašyti čia. :DDD Manai atėjęs į medikus čia kelsi bangas, mane ,,Statysi į vietą"? Dėja, bet ne. Keiksmai racijoje, ,,Sėdėk savo vietoje" Man yra nepagarba. http://www.part.lt/perziura/6d5f09a0e761bf6a84054b1ca29b03b4894.png Dar vienas ,,Būk savo vietoje", taip, kad ir buvau savo vietoje, atlikau savo pareigas (Valau firmą nuo išsišokelių (TAVĘS)) http://www.part.lt/perziura/c6517e215dcb0901a4f0d4b2004392f850.png Toliau: Čia dar vienas iš momentų, kai reikia rašyti ,, Tinginys xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD", kad suprantu, jog nerimtai vadinu. Tarp kitko, labai konfliktiškas žmogus esi. Taip, net TAU galiu uždėti papeikimą. http://www.part.lt/perziura/9ba300bc8bcf09814f77ac99b0bb7643853.png P.S: Joks darbuotojas neturėtų taip elgtis, kaip tu. (Ir dar sakai jog aš iškeliu save) P.S.S: Tu rimtai čia, kad aš sakiau , kad aš ,,Escobario draugelis"?
 7. #Paul

  pasiulymas dėl medikų merginų skino

  Jo jo! Tada visos panos galės ateit dirbi. #Worth.
 8. #Paul

  Peikiu Mediku dyrika Rolling_Paul

  Taip, per atranką TeamSpeake nespėjau sužiūrėti, kadangi dar laukė apklausos ~15 žmonių, o apklausinėjau vienas. Nepaprasčiau būtų man tiesiog pranešti asmeniškai? Na žodžiu, ačiū už papeikimą. Darbuotojas bus išmestas. P.S: Ne dyriką, o direktorių prašyčiau. EDIT: Darbutojas išmestas.
 9. #Paul

  Prisistatau Gabriele_Weed

  Štangos stumimas ir žolė. Nu labas, sportininke, narkomane.
 10. #Paul

  Medikas pasiulimas su vaistinelimis

  Geriausia būtų kai parduodi, tegul vėl grįžta į /medikas lentelę.
 11. #Paul

  sw

  http://greenside.lt/index.php?/topic/12540-bar-grafikos-studija/page-7#entry98074 Štai šiuo metu populiariausia ir mano nuomone geriausia GFX krautuvėlė. Sėkmės.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Rolling_Paul Kokia komandą palaikote šeis metais ir tikitės kad ji laimės NBA playoffs ? :Orlando Magic, all day everyday! Kodėl taip manote ?:Gerai gerai, nelaimės (KOLKAS). Bet šią komandą palaikau gal 4-5 metus. Labai patinka komandos žaidimas, sugeba surinkti puikią jaunatvišką komandą ir t.t.
 13. #Paul

  2015.10.25 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.5.3)

  Ačiū! Šaunus atnaujinimas! Keep up the work!
 14. #Paul

  Padėk sugalvot RENGINIO pavadinimą

  1. Laikraštis. 2. Kitokie Pasikalbėjimai. Kaip sekės? Gal nebandyk nes nieko tau neišeina.. Arba susigalvok normaliai kažką įdomaus pats ir padaryk.
 15. #Paul

  [0.1.5.1] Gaujoms su gunais

  Aš kalbu apskritai: Gaujos turi platesnį ginklų pasirinkimą, tačiau juos reikia gaminti. Jums sunkiau iš toli atsišaudyti, tačiau policijai sunkiau iš arti. Tad reikia galvą panaudoti, o ne prašyti scripto pagalbos.. Negalit nugalėti iš toli? Priartėkit ir tada jūs turėsit pranašumą.