Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Audi A4//Edit by Linas

Rekomenduojamas pranešimas

Modifikaciją nėra iš geriausiu,bet Numeriai tai Osum :D

Na šiandien pirma diena kaip į savo kompiuterį parsisiunčiau zmodeler,manau net būtų keista jei būtų viskas perfect :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano pirmas modas buvo Bmw e39 facelift su M Tech bamperiais.. Kai aš juos uždėjau galvojau viskas bus okey, nueinu į žaidimą jie skaraido betkur betkaip.. tai tu teisus tobulai iś pirmo karto padaryti neįmanoma.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano pirmas modas buvo Bmw e39 facelift su M Tech bamperiais.. Kai aš juos uždėjau galvojau viskas bus okey, nueinu į žaidimą jie skaraido betkur betkaip.. tai tu teisus tobulai iś pirmo karto padaryti neįmanoma.

tai, kad jis stocką ne tą rodo, pas jį S4 o stocke A4 :D :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma tai dabar neturiu galimybės tam padaryti,o antra tai man nereikia niekam nieko įrodinėt ar meluot,o aš tik paprašiau įvertinti ir jei tu netiki stocko tikrumu,tai jau tavo bėdos :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma tai dabar neturiu galimybės tam padaryti,o antra tai man nereikia niekam nieko įrodinėt ar meluot,o aš tik paprašiau įvertinti ir jei tu netiki stocko tikrumu,tai jau tavo bėdos :)

Tai, kad ne. Tai tavo bėdos, jei fotkės kaip *cenzūra*noj.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puikiai sugalvoti galiniai numeriai , jeigu yra gale tai ir priekyje turėtų būti . Šeip ratai nepatiko , atrodo orginalius audi dėjai bet nesimato ženkliuko

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puikiai sugalvoti galiniai numeriai , jeigu yra gale tai ir priekyje turėtų būti . Šeip ratai nepatiko , atrodo orginalius audi dėjai bet nesimato ženkliuko

Atspėjai,taip,ratai yra audi originalūs,ženkliukas taip pat yra,o dėl numerių,tai priekyje jie turėtų būti pailgi,ne tokie kaip gale,ir kažkaip nelabai ką duoda gražaus jie..Nusprendžiau palikti tik gale

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.