Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Osen_Mario

Kavenski_Pacany

Rekomenduojamas pranešimas

Peikiu kadangi prisijungiau 7h kaip ir buvo parašyta forume atranka. Klausiau pavaduotojo ar jis apklaus. Ir pasake kad per vėlu, atranka buvo ankščiau. Taigi norėjau dalyvaut atrankoi bet ji vyko ne savo laiku kaip buvo nurodyta forume. Foto darytos po 9 min kadangi draugas pasiulė rašyti papeikim. ir sake kad atranka buvo pries 2-3 h... 

http://www.part.lt/img/5d4a49b30a44685dd928686c1c5a29ed103.png

http://www.part.lt/img/6f3c0bf9393869030ea2d3266fc49776214.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai gi mano kritika.

1.Direktoriau bei pavaduotojai - jūs čia grynai susivėlėt, nes jei darėte atranką anksčiau, ją turėjote paskelbti tiek forume tiek žaidime.

2.O jei jūs važiuojat atostogauti prašyčiau pildyti neaktyvumo anketą, nes tokiems naujokam kaip aš tai tik ir gadinate serverio įspūdžius su tokiu žemo lygio valdymu.

 

Apgailėti.

Būčiau DP tai tikrai papeikimas būtų priimtas dėl mano paminėtų priežasčių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai gi mano kritika.

1.Direktoriau bei pavaduotojai - jūs čia grynai susivėlėt, nes jei darėte atranką anksčiau, ją turėjote paskelbti tiek forume tiek žaidime.

2.O jei jūs važiuojat atostogauti prašyčiau pildyti neaktyvumo anketą, nes tokiems naujokam kaip aš tai tik ir gadinate serverio įspūdžius su tokiu žemo lygio valdymu.

 

Apgailėti.

Būčiau DP tai tikrai papeikimas būtų priimtas dėl mano paminėtų priežasčių.

 Direktorius Atostogauja o kodėl jūs rašote papeikima Osen_Mario nors man turėtumėt rašyti gal  jūs manęs bijot?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nes pamaniau kad čia direktorių skiltis , o šiame srw tik 3 savautes dar lošiu , ir tu tipo nori pasakyt tas šiek tiek 2-3 valandom ankščiau ? Tai taip gaunas kad 2 valandas apklausinėjai , ir kai prisijungiau negalėjai apklaust....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Papeikimas netvarkingas. Visų pirma, netvarkinga tema (už dar vieną tokią netvarkingą temą mano skiltyse stulpas šviesis), vien dėl to neketinau tikrinti. O visų antra - netvarkingai surinkti duomenys. Nepakanka vien sms, turi būti ir anketos registracijos laikas, direktoriaus paskelbimas žaidime apie atranką. O galų galiausiai papeikimas nevertinamas nes žaidėjas jau nėra pavaduotojas.

 

Bet ateičiai įspėju visus drk/pav - registruoti tik tokiam laikui, jog tikrai žinote, kad kitą dieną būtent tokiu laiku galėsite būti online. Jeigu abejojate - neregistruokite, arba atšaukite tada, o ne "anksčiau, vėliau, kada noriu tada ir galiu".

 

Dėdeliukas_Seneliukas - nei tu papeikimo temos autorius, nei kaltinamasis, nei įrodymų paneigiančių ar patvirtinančių įtariamojo kaltę. O kadangi nesate susijęs su niekuom ką išvardinau - esate kaltinamas už bereikšmį komentavimą dp temose. Jūsų nuomonė kaip man elgtis su firmų vadovų papeikimas asmeniškai domins tik tada kada papeikimo turinys bus susijęs su Jumis, arba kai būsite DP, o ne eilinis temos svečias. Ačiū už supratingumą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.