Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Bagacius - Jau nesvarbu ( Live @ 2015 )

Tomas_Wilson

Rekomenduojamas pranešimas

Labas, kaip aš mėgstu kritikuoti žmones tu net neisivaizduoji. Tai gi mano kritika: tavo repas yra nuostabus, man patiko, net gi gali būti, kad parsisiūsiu ir klausysiu kelias dainas. Bet tu stovi kaip įkalas. kas tau blogai? Tu esi matęs kaip reapuoja koks nors žymus reperis? Pažiūrėk į jų rankų gestus, jie taip išreiškia save. Taigi kitam video noriu matyti tave judantį ir tada užsigarantuosi mano klausymą tavo reapo. Šaunuolis taip ir toliau. Pajudėk žmogau, pajudėk. :) Linkiu sėkmės tavo karjeroje. :)

Tiesiog kritika, nepatinka - neskaityk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, kaip aš mėgstu kritikuoti žmones tu net neisivaizduoji. Tai gi mano kritika: tavo repas yra nuostabus, man patiko, net gi gali būti, kad parsisiūsiu ir klausysiu kelias dainas. Bet tu stovi kaip įkalas. kas tau blogai? Tu esi matęs kaip reapuoja koks nors žymus reperis? Pažiūrėk į jų rankų gestus, jie taip išreiškia save. Taigi kitam video noriu matyti tave judantį ir tada užsigarantuosi mano klausymą tavo reapo. Šaunuolis taip ir toliau. Pajudėk žmogau, pajudėk. :) Linkiu sėkmės tavo karjeroje. :)

Dėkui už nuomonę :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepyk. bet *cenzūra* nerepuok ar ka tu cia darei nesuprantu, vissas kazkoks susiraukes kaip mano sikna, linguoji kai pusis nuo vejo, o repas tai mano prosenele mirus geriau uzrepuodavo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepyk. bet *cenzūra* nerepuok ar ka tu cia darei nesuprantu, vissas kazkoks susiraukes kaip mano sikna, linguoji kai pusis nuo vejo, o repas tai mano prosenele mirus geriau uzrepuodavo

Ė tu ereli tu gal pats pabandyk prieš kamerą parepuot kai žinai, kad atve matys daug žmonių gi ir jaudulys ir viskas. Kai tu įmesi būtent savo geresnį video tada aš tau nupirksiu nama. OK? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepyk. bet *cenzūra* nerepuok ar ka tu cia darei nesuprantu, vissas kazkoks susiraukes kaip mano sikna, linguoji kai pusis nuo vejo, o repas tai mano prosenele mirus geriau uzrepuodavo

Žemo lygio nuomonė, kaip ir tu sorry, daugiau neturiu žodžiu, repuodamas, i vienus vartus per mc battle padaryciau. Arba RBOB'E, na bet aišku, dar reik žinot kas tokie čia yra :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nusipirk sau banana ĮŽEIDIMAS, jei nemoka repuot tai *cenzūra* isvis lyst ir kelt i youtube jei bijo kritikos :D? Tegul *cenzūra* lenda atgal i sampa ir fsio, is jo reperio niekada nebus, jei tai repu bent jau galima pavadinti

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žemo lygio nuomonė, kaip ir tu sorry, daugiau neturiu žodžiu, repuodamas, i vienus vartus per mc battle padaryciau. Arba RBOB'E, na bet aišku, dar reik žinot kas tokie čia yra :)

Kad tu sneket nemoki , apie koki repa dar snekam.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu nepyk bet kai klausaus tavo 'repo' prasijuokiu :D

O jei busiu kažkada, galėsiu tik parašyt palaižyk dabar stačia, kadangi atsiprašau, juokingas žmogus tu atrodai, sako negaliu normaliai, kalbėt jau gal biški zavali.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dauztas tu turbut, normalus zmogus nepasakys kad cia gerai parepavai, ar net normaliai, o issidergs ir lieps lyst atgal i urva

Supranti, jeigu tau nepatinka, ir aš tau nebūčiau įdomus, tu jau senai būtum tiesiog išėjos iš šios temos ir nebelauktum mano atsakymu, bet kadangi tu esi sužeistas intelekto tai ką man padaryt. Nueik uždėk ''Dislike'' gal baigsi garuoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man idomu pabendrauti su debilais, suprast su ju sugadinta mastyma, nes tam video atrodai kaip adaptuotas :)

Na sunkoka bendrauti tau turbūt su debilais, t.y savimi. Kadangi aš ne *cenzūra* atsiprašau. Bet man atrodo tu į akis nieko visiškai negalėtum pasakyti, tik čia moki keverzoti niekalus :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai ka man *cenzūra* atvaziuot i akis viska pasakyt ? tu supranti bent jau ka rasai ? tai *cenzūra* cia keli savo ta adaptuota video jei bijai sulaukti kritikos ? 

Ko tu viska taip iškeli, lyg čia butum svarbus, tiesiog pasakiau, jog nesugebėtum, nieks taves neprašė ir nereikalavo savo storos *cenzūra*ės tempti pas mane. Ir jei tu vadini tai ką tu parašiai kritika, tai tada aš jau Eminemas, arba 2PAC :DDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei vertinčiau tavo šį vadinamą 'Rep'ą' tai nežinau net Tomai, ką ir duočiau. 3/10.

 

Klaidos:

 

Net jūdėsio nėra.

Kaip sakė, susiraukęs visas. Daugiau prasijuok.

 

Maždaug bandyk, kažką daugiau šis rep'eris. Tada ir balas bus geresnis. Mad Money.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei vertinčiau tavo šį vadinamą 'Rep'ą' tai nežinau net Tomai, ką ir duočiau. 3/10.

 

Klaidos:

 

Net jūdėsio nėra.

Kaip sakė, susiraukęs visas. Daugiau prasijuok.

 

Maždaug bandyk, kažką daugiau šis rep'eris. Tada ir balas bus geresnis. Mad Money.

Ačiū už nuomonę :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.