Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Mise_Ruke

Narys

 • 44

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 2

  Laimėta dienų

Mise_Ruke paskutinį kartą laimėjo Liepa 16

Mise_Ruke turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

1.728 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mise_Ruke 2. Neaktyvumo laikotarpis (****.**.** - ****.**.**) iki 10-21 3. Priežastis, dėl kurios nebūsite aktyvus: varzybos
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mise_Ruke 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje:Tomcikas_Pineapple 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?:Ižeidinėjimai 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mise_Ruke 2. Neaktyvumo laikotarpis (****.**.** - ****.**.**) Tik šnd 3. Priežastis, dėl kurios nebūsite aktyvus: nera laiko
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mise_Ruke 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje:Deivis_Ateivis 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?:Ižeidinėjimai 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 5. Jūsų Vardas_Pavarde: Mise_Ruke Ar susipažinote su darbo informacija, taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: jeje Paaukotų pinigų įrodymai:
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mise_Ruke 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje:Dofke_Nice 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?:Blogas /padmins 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mise_Ruke 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje:Pro_Kanape 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: Blogas /v naudojimas 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mise_Ruke 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje:Gvidas_Marlbolo 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: Ižeidinėjimai 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/SO0ecMq 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mise_Ruke 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje:Rokas_Xeon 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?:Ižeidinėjimai 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 10. Mano Vardas_Pavardė serveryje : Mise_Ruke
 11. Mano Vardas_Pavardė serveryje :mise ruke Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : kietas srv tik kartais nervuoja zmones bet siaip cool viskas patinka

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...