Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5.3] Patobulinimas policijai

Teddy_Wudson

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Teddy_Wudson


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti, kad policija galėtų vairuoti gaujinių fūras, jei jos yra pakrautos, taip pat išeitų jas sprogdinti, jei ją vairuoja policininkas.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų įmanoma atimti fūras. Dabar, kad jas pavogti, turime bent jau su dviem mašinomis gaudyti ir bent jau su 1 žmogumi ant stogo, tai viena fūra - 4 žmonės minimaliai. Jei po susišaudymo ją paimame, mūsų lieka mažai, ir turime laikyti 10min fūra, kad ji dingtų, o gaujos lengvai atvažiuoja, nušauna mūsų likučius, įsėda ir niekas nedingsta, taigi praktiškai neįmanoma pavogti tos fūros, nebent jei visi atgrobinėsime tik VIENĄ fūrą.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Arba tiesiog darbuotojai galėtų uždėti laikmatį ir ją saugoti, nes pvz. šiandien saugojom ją ~10min. ir ji niekaip nedingo.

 

 

 

 

Šiaip aš prieš kakoke nesamonė policija kaip tik turi ję susiprogdinti kad nebevežtų ginklų.

 

 

Dabar paimk ir persiskaityk iš naujo viską.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Šiaip aš prieš kakoke nesamonė policija kaip tik turi ję susiprogdinti kad nebevežtų ginklų.

 

Prašyčiau atsimerkti, ir dar kartą perskaityti pasiūlymą. MES NEGALIM JOS SPROGDINTI, TO NELEIDŽIA TAISYKLĖS, AŠ SIŪLAU, KAD MES GALĖTUME JĄ VAIRUOTI IR KAD KAI MES VAIRUOJAME, EITŲ JĄ SPROGINTI, TADA MES IR GALĖTUME TAI PADARYTI.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.