Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5.3] Pasiūlymas dėl serverio.

Josue_Kicker

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Josue_Kicker.


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Taigi , siūlau savo antrajį pasiūlyma nes iš pirmojo nesulaukiau gerų atsakymų ten pasiūlymas buvo susijęs su darbais , taigi šis pasiūlymas gerokai išsiskyrs iš ano pasiūlymo , siūlau padaryti jog serveryje galėtu būti žmogus dar su 400ping'o dabar kodėl ? Todėl , jog lagerius nervina toks dalykas , kad juos išmėtinėja ir tai prastina žaidimą serveryje , bet jei jų nemėtitu prie to pačio ir mane žaidimas pagerėtu viskas būtų kitaip , dabar taip ping'o limitas galėtu būti MAX 500 tokiu atvėju viskas būtų super ir žaisčiau išsitiesęs prie kompo kaip karalius , o dabar visokios nesamonės pažaidi išmeta susinervuoji leavini servą ir tokiu atvėju mažėja ne lagas , o nariai šiame serveryje aišku jei ir neįgivendinsite mano pasiūlymo aišku nesižūdysiu ir neleavinsiu serverio nes man šis serveris geriausias tiesiog jei taip padarytumėte būtų patogiau žaisti tiek man , tiek kitiems , dabar prasidės kalbos "įpirk normalų kompą" "Nusipirk įnternetą" šituos žodžius nelengva įgivendinti todėl ir siūlau padaryti MAX ping'o limitą 500 nors ir dabar yra 400 , nes dabar yra nesamonė Cleo nebeveikia modų 


neįsirašysi kurios lagą mažina , arba tiesiog jas sunku rasti , tai va būtų lengviau padaryti kaip ir kituose serveriuose didesnį ping limitą.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Šiek tiek pagyvintų žaidimą tiek man , tiek kitiems nebeišmėtinėtų iš serverio galėtum žaisti ir grobimo metų tau nereiks jungtis sampo iš naujo , nes jei išmęstų už ping'ą per grobimą supykęs direktorius išmestų tave iš darbo.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą) Tuom ir papildau jog mano manymu būtinai dar reikia pakelti ping'o limitą ir jei taip padarytų būtų idealu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne , pingo limitas 400 yra gerai. Kadangi nuo šių "laggerių" pradeda striginėti tiems kurie su kompiuteriu ar juolab sa-mp problemų neturi. Aš visiškai prieš!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne , pingo limitas 400 yra gerai. Kadangi nuo šių "laggerių" pradeda striginėti tiems kurie su kompiuteriu ar juolab sa-mp problemų neturi. Aš visiškai prieš!

 

 

Tai , o tu pagalvojai kiek serverį lagerių yra :DD ?  Tai , kad tau gerai veikia kompiuteris tai būtent dėl tavęs turi būti 400 ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne , pingo limitas 400 yra gerai. Kadangi nuo šių "laggerių" pradeda striginėti tiems kurie su kompiuteriu ar juolab sa-mp problemų neturi. Aš visiškai prieš!

 

 

Beto nelagins tiems kuriems gerai veikia kompas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai , o tu pagalvojai kiek serverį lagerių yra :DD ?  Tai , kad tau gerai veikia kompiuteris tai būtent dėl tavęs turi būti 400 ?

Supranti. Aš žiūriu atžvilgiu tų kuriems problemų nėra. Taip kad pagalvok, dėl jūsu "laggerių" kentės ir tie kurie žaidžia be "laggo".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, vien lageriai bus, ir kitiem žaidėjam kuriem nrml viskas , jūs laggeriai laginsit per grobimą ar dm arenoje kitiems.

 

 

Nu nelagins botai , jūs lageriai *cenzūra* jūs galvojat kad kiek žmogeliukas eina tiek jam lagina , lagina daugiausiai pagr miestelyje (ligoniinės) labiausiai visiems lagina miesteliuose padidinus pinga 500 jie galėtų normaliai pro ten pravažiuot ar praeit , protai jūs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.